Pomoc w znalezieniu zdjęcia.

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Alf1966

Użytkownik
Użytkownik
Witam, trochę dziwny temat, ale może ktoś mi tutaj pomoże. Zamierzam sobie walnąć fototapetę na ścianę. Rozmiar jej jakoś 2mx1,80m i żeby to zrobić potrzebne mi jest zdjęcie w dużej rozdzielczości. Wpadłem na pomysł, żeby było ono z FFX, a dokładnie to z tej sceny http://www.creativeuncut.com/wp/ff10wp-14.jpg. I tu mam do was prośbę jak by ktoś znalazł to zdjęcie lub podobne z tej sceny w wysokiej rozdzielczości to prosiłbym o podesłanie linka. Jak dotąd znalazłem coś około 1900x1600, ale to wciąż za mało, a chciałbym żeby efekt był jak najlepszy więc potrzebuję zdjęcia w jak największej rozdzielczości. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
zdjęcie się nie wczytuje.
popraw to lub dostaniesz bana za reklamowanie innych stron
 
R

rowerser

Guest
Zdjęcie się otwiera zonk :)

jeśli tak to przepraszam, zwracam honor - ale u mnie dalej się nie wyświetla więc daje wiarę Twoim słowom :)
~z0nk31
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Może napisz maila do firmy, która jest właścicielem marki i Ci coś udostępnią, o ile coś takiego będą mieli. A póki co zostaje Ci szukanie na Google grafika po wybraniu odpowiedniej rozdziałki.
 

yahoone

Banned User
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
Liga XboxForum.pl
PSforum.pl
A nie prościej wejść w Google/ grafika. Tam mamy opcję "Szukanie zaawansowane", zmieniamy "rozmiar obrazu" i wyświetli nam sporo grafik w wysokiej rozdzielczości.
@edit
wygoogluj "Final Fantasy Night Squaresoft Sky Wallpaper"

Np: 2560x1920
http://www.wakpaper.com/large/Final+Fantasy_wallpapers_165.jpg
2 minuty szukania
 

Alf1966

Użytkownik
Użytkownik
Heh szukałem w google grafika, ale zapomniałem o szukaniu zaawansowanym... Teraz to całkiem inna robota . Wielkie dzięki za pomoc.
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
zamykam, użytkownik osiągnął cel :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom