Pomoc z Liteonem

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

TurboLolo

Świeżak
Świeżak
Witam,

za pomocą JF udaoło mi się wyciągnąć Key napedu (DG-16D2S-09C), podczas próby wymazywania JF zawiesił się. Teraz nie wykrywa napędu i nie mogę wprowadzić go w status 0x72 aby wgrać CFW. Posiadam kompatybilny kontroler VIA 6421 na PCI i USB Probe Delux LT2.0 Spider moj System to Win 7 x64.

POZDR!
 

szkodnik

Użytkownik
Użytkownik
spróbuj jeszcze raz kliknąć na czyszczenie liteona u mnie to pomogło.
 

drzazga78

Użytkownik
Użytkownik
spoko nie bój nic - spróbuj przyciskami Intro/DeviceID oraz Outro/ATAReset. Prawdopodobnie jest wyczyszczony - teraz należy go wprowadzić w Vendor Mode

mi się wieszał kilkurotnie podczas flashowania - i wpadałem w panikę ( niesłusznie ) - resetowałem kompa, odłączałem napęd - podłączałem ponownie - i za którymś razem poszło :)
 

KamileQ

Banned
Użytkownik
intro device id, tak, wypinasz i włączasz zasilanie w ciągu 1 sekundy i nie ma bata musi w 0x72 wejść :)
 

TurboLolo

Świeżak
Świeżak
ok udalo mi sie go wprowadzic w 0x72 ale teraz w nieskonczonosc pokazuje Erasing...

Ponawiam prosbe o pomoc, w dosflash pokazuje Erasing... i nic wiecej

JF zawiesza sie przy Wrating Bank 0

POMOCY!!!
 

KamileQ

Banned
Użytkownik
A kliknij wtite, to nadpisze ten poprzedni soft. Jesli nie pojdzie to przez dosflash.

Wysłano z XPERIA X8 za pomocą Tapatalk.
 

drzazga78

Użytkownik
Użytkownik
Domyślnie - Wczoraj 22:28

ok udalo mi sie go wprowadzic w 0x72 ale teraz w nieskonczonosc pokazuje Erasing...

Ponawiam prosbe o pomoc, w dosflash pokazuje Erasing... i nic wiecej

JF zawiesza sie przy Wrating Bank 0

POMOCY!!!
wejdź w TUTORIAL i rób krok po kroku - nie panikuj jak się zawiesi - mi jak już mówiłem zawieszał się kilka razy, podczas WRITE i za którymś razem poszło i MAM LT+2.0
http://xboxforum.pl/firmware-napedow-f160/%5Btutorial%5D-flash-liteon-ixtreme-1-91-jungleflasher-98709.html
 

TurboLolo

Świeżak
Świeżak
Dziękuje za pomoc, JF coś nie bardzo chce współpracować z moim kompem - zwiesza się zawsze przy Wrating Bank 0 :mad: Pobrałem najnowszego DosFlasha i poszło bez problemu :) Na przyszłość będę pamiętał żeby zapis CFW robić w starym dobry DOSie a klucz sczytywać w JF.

POZDR, temat do zamknięcia.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom