Pomoc z nagraniem

gawron60

Użytkownik
Użytkownik
Nagrałem sobie PESA 2011 i po nagraniu mam 3 pliki VIDEO_TS,AUDIO_TS i $SystemUpdate czy to dobrze? Jest to chyba aktualizacja dasha jak sie nie myle. Zadziala mi ta gra czy nie ?

Pszczoła

Użytkownik
Użytkownik
zadziała. Ale to nie są pliki tylko foldery z plikami ;)

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
zadziała. Ale to nie są pliki tylko foldery z plikami ;)
Skąd wiesz że zadziała??? A może kolega nagrał te foldery oddzielnie lub nie z pliku dvd tylko iso. Więcej info podaj to się sprawa rozwiążę.

gawron60

Użytkownik
Użytkownik
Chyba nagrałem z iso bo wyświetliło mi się jako film i wyskakuje otwórz dvd ;[. 2 płyta zmarnowana 10 zł w plecy . Do 3 razy sztuka :D

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nagrywaj zawsze z pliku .dvd bo on ma info kiedy zmienić warstwę płyty i ma też nazwę obrazu :)

devil12

Użytkownik
Użytkownik
Masz to samo co @zorro262 - wypakowałeś niepotrzebnie pliki z obrazu iso KLIK

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
nie nagrales pliki tylko masz pewnie za stara przerobke

lukas12cool

Świeżak
Świeżak
rozumiem:)

Gambit95

Użytkownik
Użytkownik
Rozumiem, że chcesz się jak najszybciej wybić z bycia świeżakiem nabijając sobie durnowate posty, ale nie o to w tym chodzi. Posty mają być pomocne albo sayonara. Przepraszam za ten post także nie na temat, ale chciałem tylko upomnieć "młodego" o zasadach. Pewnie jest to obowiązek moderatorów, ale cóż.

@Down
Nie komentuj tego postu. Na dodatek napisałeś to samo co ja.... Czytaj uważnie. Rozumiem, że uwielbiasz czytać takie posty.

Co do tematu to miałem identycznie po pobraniu Call of Duty Black Ops. Nie wydaje mi się, że to stara przeróbka, ponieważ ja mam LT 1.1 i też nie działała. A raczej na takie przeróbce powinna. Ale odpuściłem sobie i ściągnąłem inną wersję. Ale faktycznie, napisz jaką masz przeróbkę.

cyborg95

Użytkownik
Użytkownik
Rozumiem, że chcesz się jak najszybciej wybić z bycia świeżakiem nabijając sobie durnowate posty, ale nie o to w tym chodzi. Posty mają być pomocne albo sayonara. Przepraszam za ten post, także nie na temat, ale chciałem tylko upomnieć "młodego" o zasadach. Pewnie jest to obowiązek moderatorów, ale cóż.
No może kolego od tego są moderatorzy , i twój post też nic pomocnego nie wnosi do tematu oprócz uwagi i nabicia sobie postu

Co do tematu Wypakuj wszystko sprawdzi czy jest plis iso. przepuść go AGBX-em ( ustawienia i program znajdziesz na googlach ) odpal IMGBurn załaduj plik DVD. ( jest razem w jednym folderze z iso. jak go nie ma po wypakowaniu to ABGX go sam zrobi ) nagraj z prędkością 2,4x . Jeśli w ABGX będzie wszystko ok czyli all zielono ( lub trochę żółtego szukaj w google wytłumaczenie błędów ABGX ) i pomyślnie się nagrało i dalej nie działa to masz za starą przeróbkę , wtedy sprawdzi jakiego masz wave i zmniejsz 360wavepatcherem na mniejszy. Najlepiej by było jak byś wiedział jaką masz przeróbkę i jaki ma wave twoja gra

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
gościu lukas12cool ma z 6 takich postów typu aha ok rozumiem itd. ewidentnie nabija sobie posty

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

Do góry Bottom