Pomocy!!! Podłącznie monitora do xboxa 360 pilne!!!

krystian00707

Banned
Użytkownik
Witam. Otóż mam problem. Kupiłem sobie Xboxa 360 Jasper Elite 120GB. Chcę go podłączyć do monitora HYUNDAI XD19 który ma wejścia HDMI I DVI. Kupiłem kabel z DVI-D/HDMI lecz monitor nie moze wyswietlic obrazu. Czy mógł by ktoś mi pomóc??? Bardzo mi zalezy zeby sobie pograc ;D. WIELKIE DZIEKI Z GORY!!
CZEKAM NA ODPOWIEDZ!!!
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Otóż mam problem. Kupiłem sobie Xboxa 360 Jasper Elite 120GB. Chcę go podłączyć do monitora HYUNDAI XD19 który ma wejścia HDMI I DVI. Kupiłem kabel z DVI-D/HDMI lecz monitor nie moze wyswietlic obrazu. Czy mógł by ktoś mi pomóc??? Bardzo mi zalezy zeby sobie pograc ;D. WIELKIE DZIEKI Z GORY!!
CZEKAM NA ODPOWIEDZ!!!
Jeśli monitor ma wejście hdmi to kup kabel hdmi/hdmi. Dvi ma dwa standardy dvi i dvi-d i być może,tryb dvi-d nie jest obsługiwany przez monitor chociaż moge się mylić,bo i wtyczka w tych standardach się troche różni a jeśli ty ten kabel podłączyłeś to znaczy,że wtyczka raczej pasuje więc obraz raczej powinien być no chyba,że masz padnięte wejście dvi w monitorze.Dlatego kup ten kabel,który Ci podałem na początku.
 

Do góry Bottom