[Pomocy] XBOX 360 Co się stało?

geppson

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dzis chcialem wlaczyc mojego xa a tu problem.Po wlaczeniu caly czas miga zielona dioda i nic sie nie dzieje.Brak obrazu jak i migajacych czerwonych diod

proszę o pomoc..
z góry pozdrawiam
 

olej-xbox360

Banned
Użytkownik
Czy można filmik?? Jak zobacze to moze pomoge
 

geppson

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
nie mam mozliwosci aby nagrac.... po prostu jak wlacze to miga zielona dioda i nic sie daleej nie dzieje..myslalem ze to rrod ale nie ma czerwonych diod
 

olej-xbox360

Banned
Użytkownik
To weź zdejmij obudowe i włącz , potem zobacz czy działa( zobacz czy kabel do TV jest dociśnięty)
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
a pad łączy się z konsolą czy nie ?
 

adios14

Świeżak
Świeżak
olej-xbox 360 ma racje bo tez kiedys nie chciało mi się wł. sprawdziłem kable i od tv docisnalem i się wł.(ale to jak miałem HDMI).
 

olej-xbox360

Banned
Użytkownik
Weź ściągnij obudowę i go włącz pad do tego nic nie ma
 

TheOFF

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Dioda przeważnie miga gdy jest odczepiony / uwalony napęd. Obstawiam, że to wina napędu, jednak mogę się mylić.
Zdejmij obudowę i spróbuj docisnąć kabel SATA i zasilanie do napędu i do płyty głównej konsoli.

Również tak jak piszą wyżej, podociskaj wszystkie kable do konsoli i do telewizora.
 

olej-xbox360

Banned
Użytkownik
A ta migająca dioda to świeci w środku czy ta od pada??

Jeżeli miga w środku dioda to wtedy jest coś z napędem może być nie doczepiony albo uszkodzony
 

geppson

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
moj xbox to wersja z hdmi. czyli najprawdopodobniej winny jest naped lub obluzowane złacza ? nie jest to na bank rrod ani cos innego co moglo by powaznie uszkodzic konsole?>
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
olej-xbox360 ostatnie ostrzeżenie! Edytuj posty. Następnym razem warn.
 

onn125

Użytkownik
Użytkownik
Podejrzewam że źle wgrany flash czy coś w tym stylu.Spróbuj wgrać LT+ 3.0
 

Baloon 360

Użytkownik
Użytkownik
Rozbierz konsole następnie odłącz napęd DVD .
Jeśli konsola bez napędu dalej nie będzie pokazywać obrazu czeka cie Reballing GPU lub (Southbridge+wymiana)
Podaj datę produkcji konsoli.
 

ΉΛV0K

Użytkownik
Użytkownik
Prawdopodobnie zły lut (zimny lut - nieprzewodzący). Sprawdź wszystkie punkty lutownicze.

Może to być kwestia spalenia, sprawdź czy wentylator jest podłączony. Nie kładź xboxa w pobliżu źródła ciepła. Możesz również zdjąć górną pokrywe i zobaczyć czy jest jemu lepiej. :)
 

bert93

Użytkownik
Użytkownik
Ale możliwe, że pad nie może się podłączyć i też tak migało :D
 

TigraTeam

Banned
nie
 

ΉΛV0K

Użytkownik
Użytkownik
Nie w tym przypadku...
 

Do góry Bottom