Pomozcie bo już nie mam sił do Xlinka

Aras64

Użytkownik
Użytkownik
witam sory, że się podepne ale mam ten sam problem jak mam odblokować ten port??
Wchodzę w ustawienia na 192.168.1.1 przechodze do zakładki z portami i co mam wpisać w tych kolumnach. Może mi ktoś napisać co w Application i czy reszta się zgadza.

Application: Nie wiem
External Port: 30000?
Internal Port: 30000?
Protocol: UDP?
IP Address: 192.168.1.1?
Enabled: TAK?

Mam Lynksysa WAG200
 

badboy8

Użytkownik
Użytkownik
A mi wogle aplikacja sie nei chce uruchomić.
Porty mam przekierowane.

Jeżeli to coś ma związane z problemem to :
Windows Vista , wewnętrzne ip

w czym problem?
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
Application: Xlink
External Port: 30000
Internal Port: 30000
Protocol: UDP
IP Address: adres pc
Enabled: TAK
 

Aras64

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki ale nie działa mam 3 karty do portów ( Single Port Forwarding | Port Range Forwarding | Port Range Triggering) we wszystkich wpisałem to samo i na żadnej nie działa no nic będę na single grał dopóki nie wyjdzie no iXtreme chyba, że jakieś inne pomysły macie
EDIT:
Jednak port odblokowałem ale co innego nie działa czyli ustawienia dobre jeszcze raz dzięki
 

prescott

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki ale nie działa mam 3 karty do portów ( Single Port Forwarding | Port Range Forwarding | Port Range Triggering) we wszystkich wpisałem to samo i na żadnej nie działa no nic będę na single grał dopóki nie wyjdzie no iXtreme chyba, że jakieś inne pomysły macie
EDIT:
Jednak port odblokowałem ale co innego nie działa czyli ustawienia dobre jeszcze raz dzięki
Ustaw port 3000, protokół UDP tylko w Single Port Forwarding.
Oczywiscie IP Address: adres pc
Sprawdz wogole czy Xlink widzi poprawnie twoja konsole.
Jesli nie, to poczytaj te tutki i sprawdz czy nie trzeba zmienic MAC adresu w konsoli.
tut 1
tut 2

Pamietaj o zablokowaniu XBL.:ban
 

SZACHOBOKS

Świeżak
Świeżak
Aras64 napiszesz mo co zrobiłes? Tez mam linksysa i wpisywałem podobnie jak ty i mi nie działa
 

Do góry Bottom