Pomóżcie spełniać marzenia!

jarunioo7

Świeżak
Świeżak
Witam.. Biorę udział w konkursie i bardzo proszę o waszą pomoc.. Moge wygrać 1000zł do wydania w E.Leclerc i spełnić jedno ze swoich marzeń - zorganizować koncert na dużą skalę.. Głosować można co 24h - liczę na was.. LICZĘ NA WASZĄ POMOC!

Czas na Twoją Akcję czyli głosujemy i wybieramy najlepszy projekt! |

POZYCJA 6 - Koncerty muzyczne z udziałem radomskich talentów - projekt Jarka Muzyki.

Z góry dzięki !
 

Boll

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ok. Czyli jak zagłosuje a ty wygrasz to jestem zaproszony na koncert??
Edit:
Głos poszedł.
 

jarunioo7

Świeżak
Świeżak
Oczywiście, wszyscy zaproszeni.. Rozstrzygnięcie konkursu 25 czerwca a zakończenie głosowania 22 czerwca :) Wstęp będzie za free :) Dzięki !
 

jarunioo7

Świeżak
Świeżak
Proszę o pomoc - głosowanie trwa do 22 czerwca - będziemy walczyć do końća :) Pozdrawiam - Jarosław Muzyka..
 

trudneto

Użytkownik
Użytkownik
Wywala mi błąd połączenia z baza też ktoś tak ma ?

Wysłane z mojego LT15i za pomocą Tapatalk 2
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
nope, głos oddany ;)
 

trudneto

Użytkownik
Użytkownik
Ok teraz mi weszło głos oddany

Wysłane z mojego LT15i za pomocą Tapatalk 2
 

jarunioo7

Świeżak
Świeżak
Serdeczne dzięki.. Mamy jeszcze tylko tydzień! :) Jak możecie to głosujcie co 24h :)
 

GMSW

Użytkownik
Użytkownik
Głos oddany powodzenia

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
 

warone

Banned
Użytkownik
Oddany
 

jarunioo7

Świeżak
Świeżak
Rozdałem przydatne.. :) Zapraszam ponownie..
 

skyDragon

Użytkownik
Użytkownik
Głos oddany

Wysyłane z mojego Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2
 

GMSW

Użytkownik
Użytkownik
30 głosów ci brakuje do wygrania

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
 

jarunioo7

Świeżak
Świeżak
Ohohoh... Do wygrania brakuje mi jeszcze baardzo dużo :) Czuje że wszystko rozstrzygnie się ostatniego dnia (niedziela 22.06.14).. Dzięki wielkie.. Zapraszam co 24h! :)
 

indaab

Świeżak
Świeżak
głos oddany, powodzenia :p
 

jarunioo7

Świeżak
Świeżak
Zobaczcie jak podskoczyłem do góry! Robimy przewage :p
 

kamilradom1910R

Użytkownik
Użytkownik
Osobiście głosuję na turniej Counter Strike GO. W Radomiu brakuje właśnie e-sportu. A jeżeli ten projekt wygra, to może to wkońcu ruszy.
Odnośnie koncertów, to rozumiem, że chcesz wypromować nieznanych i młodych, ale zobacz - w KAŻDĄ JEDNĄ NIEDZIELĘ na ulicy Żeromskiego, na rozłożonej scenie są takie właśnie koncerty, i dodam jeszcze że Alicetea i Jamalem ludzi nie przyciągniesz. Nie wiem czy pamiętasz parę lat temu na Żeromskiego na fontannach cyklicznie organizowana była "Siłownia". Grali na niej najlepsi ówcześni DJ-e (Hazel, Matys, Kris, Maniana, Drum, Marc Van Linden, Peran Van Dijk). Było to również za darmo, a ludzi było tyle, że stali aż przy Rwańskiej. I takich imprez mi w Radomiu brakuje. (Może wkońcu 27.06.2014 na Borkach coś ruszy bo ma być koncert grupy Playboys)
 

SNR

Użytkownik
Użytkownik
głos poszedł
 

warone

Banned
Użytkownik
oddany
 

Do góry Bottom