• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Pomóżcie, szukam telefonu..

Forza3Fun

Świeżak
Świeżak
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.

Witam was i zwracam sie o pomoc
szukam telefonów typu jak w linku.. z góry dzieki
piszcie modele na PW

Forza3Fun

Świeżak
Świeżak
Dodam jeszcze, że nie chce jakiś chińskich podrób i potrzebuje tanio telefon, gdyż posiadam już iPhone ; p. A drugi telefon potrzebny żeby szybko eski pisać.

Jeśli chodzi o esy żeby szybko pisać, to lepiej przyda się wysuwana klawiatura z lewej strony. Użytkowałem Samsunga I600 no i telefonik super, jednak często nie trafiałem w tą literkę którą chciałem. Mój drugi telefon to Samsung Wave 533 no i w porównaniu z I600 jest o niebo lepszy. Corby Pro, telefon który posiada mój kolega jest również bardzo dobry, jednak brakuje mu systemu operacyjnego.

PS:Do iphona, możesz dokupić zawsze takie coś

Lunevil

Użytkownik
Użytkownik
polecam ten.Korzystałem również z Nokii E72, Samgunga Corby Pro i Wave 533.Jak dla mnie Xperia wymiata je wszystkie pod względem pisania smsów.Duże odstępy między klawiszami naprawdę robią swoje.Pozatym telefon na androidzie, nie zacina się.Naprawdę, szczerze polecam.

Do góry