Ponowne włączanie kontrolera

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Olciooo

Banned
Użytkownik
Witam!

Dzisiaj grałem w GTA IV i musiałem zejść na dół więc dałem menu no i przyszedłem i pisze: Reconnect controler (chyba tak). Kontroler był wyłączony wię załączyłem przytrzymując tam gdzie się włącza konsolę, czyli na te logo. Dobrze? Nic się nie mogło stać? Bo potem mi się przypomniało, że kontroler włącza się na przycisku START. Zrobiłem to już drugi raz.

Pozdrawiam,
Olek
 

Misiuk

Użytkownik
Użytkownik
Kontroler się włącza dusząc logo. Jeśli masz bezprzewodowy to baterie
 

Olciooo

Banned
Użytkownik
aha. tak. chyba mi siadaja bo mi mrugalo juz ale mi sie nieche wymieniac. jak calkiem padna to wtedy wymienie
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Witam!

Dzisiaj grałem w GTA IV i musiałem zejść na dół więc dałem menu no i przyszedłem i pisze: Reconnect controler (chyba tak). Kontroler był wyłączony wię załączyłem przytrzymując tam gdzie się włącza konsolę, czyli na te logo. Dobrze? Nic się nie mogło stać? Bo potem mi się przypomniało, że kontroler włącza się na przycisku START. Zrobiłem to już drugi raz.

Pozdrawiam,
Olek
Przewaliłeś na całego. Nie przeczytałeś instrukcji, kolego czy co? Naciśnięcie loga xboxa znaczy podkręcenie procesorów jak zrobiłeś to dwa razy już konsola dostanie 3ROD. Zadzwoń do Microsoftu na infolinie że nacisnąłeś 2x już ten guzik, zabiorą Ci ją na serwis. Tylko nie graj na niej już bo stracisz gwarancje;)
Numer na infolinie 008004411796
 

Olciooo

Banned
Użytkownik
hahaha. bardzo smieszne. ja sie pytam powaznie.
:) :)
 

Grinch

Użytkownik
Użytkownik
To przeczytaj instrukcję obsługi.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom