Poprawka do błędu w GTA V powodującego znikanie aut jest już w drodze

joka013

Użytkownik
Użytkownik
Rockstar widzi, Rockstar wie, Rockstar rozumie. Aut, które już zniknęły Wam z garażu nie da się odzyskać, stąd lepiej wyczekiwać poprawki.




Niestety, to nie policja dobrała się do Waszych kradzionych samochodów i sprawiedliwości nie stało się zadość, Wy pozbawieni sumienia złodzieje aut. Jeżeli po wejściu do garażu zauważyliście, że część (lub wszystkie) z zapisanych aut przestała istnieć, to padliście ofiarą dość częstego błędu nawiedzającego wszystkich graczy.Na chwilę obecną, Rockstar odradza zapisywanie aut w garażu, korzystanie z pojazdów już tam obecnych. Łatka jest już w przygotowaniu i Rockstar, wiedząc jak ludzie potrafią być niecierpliwi, uruchomił odpowiednią stronę, gdzie możecie zapisać się na powiadomienie e-mailem o dostępności łatki. Niestety, na chwilę obecną nie podano nawet przewidywanego terminu wydania aktualizacji.Ktoś w ogóle tutaj ucierpiał już z tego powodu?

źródło: gram.pl/newsroom

myślę, że ta wiadomość rozwiała wiele niejasności dotyczących przechowywania aut w garażu musimy czekać.
 

Camilo

Użytkownik
Użytkownik
No ja nic nie będę mówił o swoim autku za 10kk które wsadziłem do garażu i fajnym suvikiem który pojawia się tylko w jednej misji.. no comment. :D

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
...
a już myślałem że za dużo pale przy gierce :D

EDIT:
aha.. lepiej sie zajmijcie texturami bo jak lece ścigaczem na autobani to jest masakra.. choć nie wiem czy za pomocą TU da sie to załatwić :/
 

nildur

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Hej ja przez dłuższy czas, nie wiem z 10 misji przeszedłem jeżdżąc swoim chromowany, tuningowanym wszystko z najwyższej półki, 4 drzwiowym chyba najszybszym pojazdem. Pewnego razu wchodzę do garażu i jest pusty. Póki nie mamy dużo gotówki, to jak widać na chwilę obecną nie ma co tuningować mocno pojazdów.

Nie chcę za bardzo spoilerować nie wiem jak napisać ukryty tekst, ale jak jedna z postaci po pewnym czasie się przeprowadza, to w ogóle nie mogę znaleźć garażu i nie wiem gdzie furę zostawić. (teraz zresztą już nie ważne)

No i dobrze, że na naszym lotnisku jeszcze mi się nie zdarzyło aby heli czy samolot zniknął, a shamal zahacza mi sterem o sufit hangaru, ale pokornie jest tam sobie :)
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
...
a już myślałem że za dużo pale przy gierce :D
a zjawy widziałeś?

 

banannba12

Banned
Użytkownik
a ja mam inny problem w misjach w ktorych uzywa sie broni jak juz je ukoncze to bron z ktorej korzystalem ma 0 amunicji mimo ze mialem z 3000 naboi
 

Punisher

Użytkownik
Użytkownik
Niech dadzą w łatce jeszcze możliwosc kupna DOMÓW to by było świetnie . Jak mi zgineły z garażów wozy to wyczyściłem pamięc podręczną i przywróciły sie spowrotem
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Nie wiem jak wam ale mi pomaga taka akcja. Jak wchodze do garażu i nie ma aut to save gre, za chwile odczytuje i samochody nadal mam w garazu.

Wysłane z mojego WC za pomocą gołębia pocztowego. ♥♥ |||...N7100...||| ♥♥
 

xcorsten

Banned
Zgodzę się w 100% jeżeli chodzi o domy. Byłem niesamowicie zawiedziony, kiedy odkryłem, że o kupnie nowych mieszkań nie ma mowy... Każdy z 3 bohaterów jest skazany na jedno z góry przydzielone mieszkanie i tyle.. Dla mnie to jest mega głupota i zawód...
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Dla mnie mieszkania i napady.
Tak obiecywali,że będzie trzeba planować napadymkupować stroje,zdobywać samochody i co ? Raptem 3 napady w fabule a potem nic.
 

Punisher

Użytkownik
Użytkownik
Czyli czekamy na patcha na domy,znikające pojazdy i wiecej napadów
 

Jaa

Użytkownik
Użytkownik
Niech poprawią tą sztuczną policję, która bawi się w wielkiego brata widząc wszystko co zrobię nawet jak jej czy jakiegoś człowieka kto mógłby zadzwonić po policje nie ma w pobliżu... sztuczne to jest do potęgi. :mad-new:
Nikogo nie ma poustawiam bomby schowam się za jakimś budynkiem tyko je aktywuje a juz gwiazdki sie pojawiają, to samo z czymkolwiek nie zależnie gdzie i czym tego dokonam czy to ze snajperki stojąc na zadupiu, czy pistoletem z tłumikiem zjawiają się i od razu mnie znajdują wiedząc gdzie strzelać, gdzie isć pomimo tego że schowam się za budynkami, za murem... bo policje w gta V ma rentgen w oczach, no chyba że wszystko co złe w Los Santos to wiadomo moja sprawka :ambivalence:
 

trebol91

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem co u Ciebie masz z ta policja bo u mnie aby gwiazdki sie pokazały to musze cos zrobić i byc w tym miejscu aby zaczeli mnie ganiać. Jeśli odjeżdżam szybko z miejsca jakiegoś przestępstwa to ciezko aby gwiazdki mi sie pokazały. A jak już zaczynaja ganiać to wystarczy sie w krzakach schować i już nie widzą gdzie jesteśmy.



Wyslano z Nokia Lumia 710 za pomocą tapatalk
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Dokladnie tak samo mam jak kolega wyzej. Wystarczy szybko odjechac albo schowac sie w krzakach lub w jakies uliczce. Nie wiem czy zauważyłeś ale jak podczas szukania przez psy zmienisz samochod to juz cie nie rozpoznają

Wysłane z mojego WC za pomocą gołębia pocztowego. ♥♥ |||...N7100...||| ♥♥
 

Do góry Bottom