Porada o RRodzie

gural1205

Użytkownik
Użytkownik
Słuchajcie, proszę o szybką odpowiedz. Zrobiłem reballing GPU w serwisie komputerowym, ale nadal jest RROD. Oni nie nałożyli pasty temoprzewodzącej (czy jakos tak). Czy to od tego może być nadal rrod? Kiedyś wyparowała mi ta pasta i właśnie miałem rroda.
5
 

tel

Użytkownik
Użytkownik
Skoro nie ma pasty to konsola się przegrzeje i wywali rood. Swoją drogą fajny serwis, skoro żałują na pastę :)
 

gural1205

Użytkownik
Użytkownik
Oni wydaje mi sie ze nie znaja się na xboxach. Ale to dlatego może konsola nie chodzić? Bo kiedyś jak mi wyparowała, to się nie chciała włączyć bo był rrod, może o to chodzi?
 

tel

Użytkownik
Użytkownik
2 diody oznaczają przegrzanie, jeżeli masz 3 sprawdź kod błędu to będzie więcej wiadomo o co chodzi.
 

tel

Użytkownik
Użytkownik
To zimne luty pod GPU, nałożenie pasty raczej tu nie pomoże.
 

gural1205

Użytkownik
Użytkownik
to wymiana kulek nie pomoże na to?
 

Tofu212

Banned
Zrobiłem reballing GPU w serwisie komputerowym
wątpie żeby to było to co chciałeś jak nie było pasty i dalej jest rrod,oddaj im to spowrotem jak dalej to samo albo wez kase spowrotem.
 

gural1205

Użytkownik
Użytkownik
Ale to mają nałożyć pastę czy co?
 

gural1205

Użytkownik
Użytkownik
Słuchajcie, może źle to ująłem. On nadal jest u nich, bo wczoraj zrobili reballing, ale mowia ze nadal nie chodzi i są 3 diody. Zapytałem czy nałożyli poste, to powiedzieli że nie. I tak mnie olśniło że kiedyś mi wyparowała pasta i koleś założył nową i działało
 

Tofu212

Banned
bez pasty to nie zadziała napewno ale rroda nie powino być odrazu tylko za chwile.mają poprawić i żeby działąło skoro biorą za to kase i do takiego serwisu bym drugi raz nie poszedł bo to nie serwis
edit nie umieją zrobić serwis komputerowy i xbox nie idzie w parze...
 

gural1205

Użytkownik
Użytkownik
No na pewno tam już wiecej nie pójde. Zadzwonić że mają nałożyć pastę?
 

tel

Użytkownik
Użytkownik
Nałożenie pasty nic nie da, ale jak chcesz to zadzwoń żeby nałożyli tak dla świętego spokoju :)
 

Tofu212

Banned
jak nie wiedzą ,że pasta potrzebna jest , to jakim cudem takiego rroda mają pojecię jak naprawić bo problem jest z gpu luty
 

gural1205

Użytkownik
Użytkownik
ale podobno te luty naprawia się poprzez reballing
 

Tofu212

Banned
tak ale nie w tym serwisie, lepiej zabierz konsole z tamtąd bo się na tym nie znają i daj do prawdziwego fachowcy zanim się z nią nie będzie dało nic zrobić z nią już.
 

gural1205

Użytkownik
Użytkownik
dzwoniłem tam, opierdzielił mnie krótko mówiąc, zapytał "myślisz ze siedze w tym interesie od wczraj". Ale mówił że pali się cały okrąg, wszystkie 4 diody
 

Tofu212

Banned
to brak kabla który podłącza się konsole do tv(podłączenia konsoli do tv właściwie)
 

tel

Użytkownik
Użytkownik
Kolego ten serwis to jakaś porażka, podejrzewam że Twoja konsola nawet nie widziała reballinu. 4 diody się palą bo pewnie nie podłączyli kabla AV.
 

Tofu212

Banned
powiedz im żeby użyli suszarki/hot air to wstanie na kilka godzin:)
 

gural1205

Użytkownik
Użytkownik
tylko że dałem im mojego componenta. Dałem wszystko, nawet grę. Jutro kumpel sprawdzi, czy był robiony reballing. Tylko że on mówi pewnie że pali sięcały okrąg, a przy rrodzie tez sie pali, tylko jedno mniej, a on pewnie tego nie widzi
 

Do góry Bottom