Porada w sprawie sluchawek

Seba2601

Świeżak
Świeżak
Witam.
Obecnie posiadam słuchawki Steelseries Arctis 3 jednak nie są to słuchawki ,które spełniają moje oczekiwania zarówno pod względem dźwieku jak i wygody czy wygłuszenia i chciałbym je zamienić na coś innego.
Potrzebowałbym od Was drodzy forumowicze porady i polecenia jakiegoś modelu.
Myślałem nad Cloudami II jednak za sprawą ich dużej impendancji podejrzewam ,że połaczone z padem będą grały kiepsko.
Biorę pod uwagę również Hammerheady Pro V2 gdyż nie widzę problemu w użytkowaniu słuchawek dokanałowych ,a nawet wole bardziej takie modele od tych nausznych jednak nie chce kupować bez zasięgniecia odpowiedniej porady.
Proszę więc Was o polecenie mi modeli zarówno nausznych jak i dokanałowych.
Z chęcią zakupiłbym również słuchawki bezprzewodowe jednak czy są takie modele zgodne z Xboxem?
Nie zależy mi też na mikrofonie bo nie używam czatu głosowego więc nie muszą to być gamingowe headsety byleby miały regulację głośności dla wygody.
Pozdrawiam

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Zależy jaka kwota. Jak nie potrzebujesz mikro to każde słuchawki z Jackiem 4 pinowym podłączysz. Ja mam bezprzewodowe PDP Afterglow Ag9+ i jestem zadowolony.

Seba2601

Świeżak
Świeżak
W sumie post już troche nieaktualny bo chciałbym pójść właśnie w bezprzewodówki.
Jakie są godne polecenia? Opowiesz coś więcej o tych PDP bo właśnie je biore pod uwagę ,ale zwracam sie też przychylnie w strone Razer Thresher. Czy masz jakieś porównanie między tymi headsetami?

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Nie mam porównania bo nie miałem innych. Razery są dwa razy droższe, ja ze swoich jestem zadowolony.

AlienGBL

Świeżak
Świeżak
Ja od siebie polece sennheisery bt 4.40. Świetne słuchawki, tyle ze wiadomo, że na xboxie bez kabla nie pograją ;)

Do góry Bottom