[PORADNIK] Assasin Creed 3 Za darmo ??!!?! Możliwe !!

sobolek

Banned
Użytkownik
Nie mój tutorial!

// Najlepiej używać google CHROME - Tłumaczy dobrze !

// Metoda jest publiczna - Napisałem ją wam dlatego że sam mam LT itp. A niektórzy tutaj by pograli choć nie mogą..

W tym momencie w Chinach ludzie dostają darmowe kopie Assasin Creed 3 Na konsole ! Czas żebyście i wy koledzy je dostali !

---- Załóż nowego E-maila na Hotmail.com !!


1. Sign In - Załóż nowego e-maila, najlepiej z końcówką live.com ! Wszystko tak jak normalnie - Jako państwo podaj Chiny ! Kod Pocztowy : 100600

2. Dawaj tutaj : Assassin's CreedŽ III - Xbox.com

3. Spróbuj kupić, załóż nowe konto jeżeli będziesz musiał (nie loguj się na swoje ! ) - Użyj obojętnie jakich danych - Ja użyłem kodu pocztowego : 100600 I "shanghai" w polu "province"

4. Cofnie cię do poprzedniej strony, Kup to ponownie !

5. Pobierz profil na konsolę i ściągaj grę ;)

Mam nadzieję że komuś się przyda - Śpieszcie się, nie wiadomo kiedy M$ to naprawi. Pozdro
 

misiek12m

Użytkownik
Użytkownik
Rozumiem ze gra też będzie po chińsku? Na angielski pewnie można zmienić ale o polskim mogę zapomnieć tak?

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
 
przeciez to juz nie dziala
 

XxxDilerxxX

Świeżak
Świeżak
Dostane za to bana ? Nie moge tego pobrać
 

sobolek

Banned
Użytkownik
Działa, wczoraj bynajmniej działało. Kumplowi pobierałem, normalnie może grać. O Polskim możecie zapomnieć, jedynie ANG.
 

VoertiX

Użytkownik
Użytkownik
Wy też tak macie, że jak wchodzicie w ten link to nie ma żadnej opcji kup tylko jedynie można zobaczyć jakiś podręcznik gry?
 

pejakk

Użytkownik
Użytkownik
Tak trudno zrozumieć, że już to nie działa?
 

sobolek

Banned
Użytkownik
// Wczoraj działało do wieczora. Dziś już nie działa, jak widać M$ szybko reaguje na takie coś.
Proszę o zamknięcie !
 

mlkgmk

Banned
przeciez to juz nie dziala
ale spojrz ze pisane bylo wczoraj. juz nie dziala ale dzialalo wiec jak masz hejtowac to odlacz klawiature.

Wysłane z pociągu kolei mazowieckich na trasie W-WA Wileńska-Małkinia:)
 
ale spojrz ze pisane bylo wczoraj. juz nie dziala ale dzialalo wiec jak masz hejtowac to odlacz klawiature.

Wysłane z pociągu kolei mazowieckich na trasie W-WA Wileńska-Małkinia:)
w momencie jak autor tematu zalozyl temat(Wczoraj 23:48) i ja napisalem swoj post TA METODA JUZ NIE DZIALALA nic nie hejtowalem tylko napisalem ze JUZ nie dziala bo o tamtej godzinie ta metoda byla juz zablokowana... wiec nie wiem o co ci czlowieku chodzi
 

Remek00

Użytkownik
Użytkownik
Nie byłby ktoś chętny pożyczyć tego chińskiego konta na przeniesienie licencji? :>
 

sk00ti

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam takie konto :p Co prawda mam je za darmo.. ale większość osób ma klucze 14dni za darmo, więc proponuję wymianę.
 

Dosiapl

Użytkownik
Użytkownik
A jak zrobiłem konto xx czas temu (dawno) i "kupiłem" te grę i mam konto i na koncie mam "kupioną" te gre, to czy tą "kupioną" gre mogę pobrać i grać w "kupioną gre" którą "kupiłem" jakiś czas temu? :D

Edit: Dzięki @down :D. To kto chce kupić kod za 70zł? . Poważnie pytam. : )
 

dominik3755

Świeżak
Świeżak
oczywiscie mozesz
 

Shiniox

Użytkownik
Użytkownik
Działa to jeszcze za free ?
 

Do góry Bottom