[Poradnik] Ciuchy avatarów bez jtag (85 elementów)

patryk.ferszt

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam do was pytanie. Działa wam Lightsabre (miecz świetlny) bo u mnie jest ikonka wykrzyknika.
 

Xzychu

Użytkownik
Użytkownik
Działa. Musiałeś coś przeoczyć...
 

papryczak

Świeżak
Świeżak
a mi po wgraniu profilu na pendrive wyskakuje w konsoli,że jest uszkodzony pomocy
 

rockobradford

Użytkownik
Użytkownik
a jak ma sie sprawa tych ciuszków i dodatków a nowego dashboard? ciekaw też jestem jak załatwią sprawę nagród dla avatara odblokowanych grając offline
 

tomi08

Użytkownik
Użytkownik
a jak ma sie sprawa tych ciuszków i dodatków a nowego dashboard? ciekaw też jestem jak załatwią sprawę nagród dla avatara odblokowanych grając offline
Na nowym dashu nie działają te ubranka przynajmniej u mnie ...
 

Alixo

Użytkownik
Użytkownik
Niech ktoś wstawi wiecej ubranek ;D Był temat co ich tam od groma było, ale nie moge tego tematu znaleść
 

Seawolf

Użytkownik
Użytkownik
Na nowym dashu rzeczywiście nie działają a to ze względu na swoją nową "fizyczność". Jeśli ktoś miał kupione legalnie jakieś ciuchy to ich nowa wersje będzie mógł pobrać z LIVE. Dla reszty na razie opcji ubranek na nowym dashu nie ma. A jeśli chodzi o większa ilość ubranek to może i owszem, że był temat z większa ilością elementów, ale tylko dla konsol z jtagiem.
 

Alixo

Użytkownik
Użytkownik
A to musza być specjalne ubranka? Nie moge sobie po prostu tych jtagowych ściągnąć i ich przerobić na moje XUID i te inne ID?
 

Seawolf

Użytkownik
Użytkownik
A to musza być specjalne ubranka? Nie moge sobie po prostu tych jtagowych ściągnąć i ich przerobić na moje XUID i te inne ID?
Nie, tylko niektóre działają tym sposobem. Inne w ogóle nie są wykrywane przez te programy do patchowania ciuchów, co za tym idzie nie da się ich przypisać. Ale można próbować może znajdziesz jakiś nowy element który będzie działał. Pozdro
 

Eric6666

Użytkownik
Użytkownik
a mi po jakimś czasie przestało czytać pen drive;/ wrzucę na niego z xboxa profil to na kompie go nie ma i odwrotnie;/ ( wrzucam przez usb xtaf) tak jak w poradniku
 

filemon1993

Użytkownik
Użytkownik
A wie ktos czy ten sposób działa na nowym Dashu, bo nie wiem czy próbować ?
 

Filiq

Świeżak
Świeżak
zrobiłem wszystko DOKŁADNIE jak w instrukcji i nie działa ;/ przywróciłem profil wcześniej zapisany na kompie, to teraz pokazuje w xboxie ze mam na karcie profil ale jest 0 pt i nie mozna sie zalogować ;/ tyle savów straciłem i ponad 10000 pt ;/ da sie coś jeszcze zrobić? mam 2 foldery Content (jeden przerobiony i jeden oryginalny mój nie ruszany) POMOCy (mam dash ten pierwszy w którym jest możliwość profili na USB-nawet nie wiem czy jest nowszy)
 

Seawolf

Użytkownik
Użytkownik
A wie ktos czy ten sposób działa na nowym Dashu, bo nie wiem czy próbować ?
Irytują mnie ludzie nie potrafiący czytać, odpowiedz masz około 5 postów wyżej.
 

Fazi93

Użytkownik
Użytkownik
Też mam problem. Zrobiłem wszystko według instrukcji, podczas edycji avata wybieram np. gitarę, wszystko jest git, ale gdy wyłączę i włączę konsolę avatar się resetuje i muszę wybierać wszystko od początku. Problem znika gdy tworzę avatara bez 'pirackich' ubranek. Zna ktoś przyczynę i rozwiązanie? Z góry thx za każdą pomoc. Pozdro ;)
 

drwota

Użytkownik
Użytkownik
Działa, wielki dzięki, jednak szkoda, że trzeba zamieniać profil na "Xbox LIVE"...
 

yago13

Użytkownik
Użytkownik
Też mam problem. Zrobiłem wszystko według instrukcji, podczas edycji avata wybieram np. gitarę, wszystko jest git, ale gdy wyłączę i włączę konsolę avatar się resetuje i muszę wybierać wszystko od początku. Problem znika gdy tworzę avatara bez 'pirackich' ubranek. Zna ktoś przyczynę i rozwiązanie? Z góry thx za każdą pomoc. Pozdro ;)
właśnie ja mam tak samo, zauważyłem że jeśli wyciągnę kabel od live wtedy avatar sie nie resetuje hmmm
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
Ta, pod Live mi tez sie wywala w powietrze.
 

chrisone

Świeżak
Świeżak
Czy da se wgrać elementy avatara bez xbl?
 

ziko_tczew

Użytkownik
Użytkownik
a mozna skas sciagnac jeszcze jakies dodatki do avatara bo chcialbym bardzo z halo reach cos sciagnac ??? A tak pozatym tutek super napisany za 1 razem wyszlo wszystko :D
 

arasnet

Użytkownik
Użytkownik
Witam.
U mnie wszystko działa.
jak ktoś ma jakieś dodatki niech wrzuci.
 

Do góry Bottom