Poradnik do Viking Battle for Asgard.POMOCY

kuszy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Szukam poradnika do Viking Battle for Asgard.
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Poradnik do Viking Battle for Asgard.POMOCY

wystarczy czytac co masz w czerownych kuleczkach na mapie - nikt chyba nie pisal poradnika do tego. :p
 

roora1

Świeżak
Świeżak
Odp: Poradnik do Viking Battle for Asgard.POMOCY

Faktycznie nie jest potrzebny ale nie daje rady na 2 planszy a dokladnie potrzebuje klucz do krypty (gadalem z kazdym na mapie) i nie wiem co zrobic w Holdenfort a dokladnie o co chodzi z tymi barakami.
Zabilem wszystkich w forcie ale jest tam miejsce gdzie te ch..e sie pojawiaja i nie wiem co z nimi zrobic :-[
Z gory dzieki za pomoc
 

Usul

Użytkownik
Użytkownik
Witam także mam problem z tymi barakami, czy trzeba bić się z nimi wszystkimi, czy da się jakoś tam zakraść.Raz rozwaliłem tych wszystkich przed mostem co, ale ze względu na brak jakichkolwiek mikstur padłem na tych schodach.Jest jakieś szybsze wejście do tamtego miejsca??Aha jakby ktoś nie umiał ich zabić to najlepiej jest ustawić się przy tej drabinie na prawo od bosa przy moście i tam je z bara spychać, zostanie tylko boss.Jeszcze jedno pytanko,w jaką runę najlepiej inwestować,czy opłaca się mieć więcej niż jedną??
 

ildzia

Świeżak
Świeżak
Co prawda nie jest on po polsku, ale jest tam mnóstwo filmików, więc nie powinno być problemu :)
Viking Battle for Asgard Walkthrough - Mahalo
 

tomciopaluch

Banned
Użytkownik
a przeciez do tej gry nie potzreba poradnika..gra jest tak latwa jak fable 2..wszystko pokazywane i opisywane dokladnie
 

Jacob Burns

Świeżak
Świeżak

1. naladowalem amulet
2. co mam zrobic w ptk 2 (w obozie jest jesdnak sporotych czarnych panów, przechadzam sie bokiem jak moge..podchodze do miejsca zaznaczonego na mapie...goni mnie stado...i nic sie nie dzieje)
3.....jak wezwac smoka....? :unsure:

mocno odświeżony temat.
 

eSKaIPE

Użytkownik
Użytkownik
Macie Poradnik : Viking: Battle for Asgard | Poradniki Xbox 360
Jeśli pomogłem po Dziękuj
 

dydek61

Użytkownik
Użytkownik
Mam problem na pierwszej wyspie. Nie mam pojęcia jak opuścić ten most, w punkcie "drawbridge laystone" Wydaje mi sie że opuszcza sie go na jednej z tych wierz ale nie wiem jak sie na nie dostać:/ Może mi ktoś pomóć??
 

gwynbleidd84

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli dobrze pamiętam to musisz się wspiąć po "bluszczu" z prawej strony prawej wieży. Wcześniej musisz przejść przez ogrodzenie na taki mały "placyk". Ale mogę się mylić, bo grałem w to rok temu.
 

snake68

Użytkownik
Użytkownik
Szukam poradnika do Viking Battle for Asgard.

poszukaj tu-http://www.onlinecenter.pl/Poradniki-Xbox-360/Viking-Battle-for-Asgard.html
 

Artur2210

Banned
Użytkownik
nie !! musisz sie dostc do obozu wroga rozwalic go a most sie opusi wpuszczjac twoje wojska wikingow
:D;D
 

Wilk07

Świeżak
Świeżak
Faktycznie nie jest potrzebny ale nie daje rady na 2 planszy a dokladnie potrzebuje klucz do krypty (gadalem z kazdym na mapie) i nie wiem co zrobic w Holdenfort a dokladnie o co chodzi z tymi barakami.
Zabilem wszystkich w forcie ale jest tam miejsce gdzie te ch..e sie pojawiaja i nie wiem co z nimi zrobic :-[
Z gory dzieki za pomoc
Pomoże ktoś ja też tam nie wiem co mam zrobić, niech ktoś dokładnie opisze co dalej bo te poradniki nic nie pomagają.
 

zige22

Świeżak
Świeżak
mam taki strasznie wielki problem.Ponieważ mam konsole od tygodnia i jestem troszkę zielony w pewnych tematach mam taki mały problem podczas nauki ciosów. Za cholere nie moge znaleźć prztcisku "move combat"? wiem że to pewnie śmieszne więc jak ktoś może to niech napisze to i ja sie pośmieje:)
 

muszka1920

Świeżak
Świeżak
Viking: Battle for Asgard

Witam mam pytanie co do gry dokładnie o co tu chodzi muśże dostać się na czerwone punkty i zrobić tam masakrę ale jest kłopot sam nie daje rady zabijają mnie nie mam armi jestem sam bo gra jest po francusku a jeśli tam na niektórych ludziach pokazuje B rozmawiam z nimi i nic może jakiś guzik cze ba nacisnąć żeby zawołać armię pomoście mi bardzo proszę pozdrawiam.:cool: proszę o pomoc pis cię na e-mela [email protected]
 

Do góry Bottom