Poradnik : Jak naprawić błąd Xbox 360 e71

darmon

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli konsolę Xbox 360 w kręgu światła miga 2 czerwone światła, oznacza to, że konsola Wystąpił błąd sprzętowy, który jest uniemożliwiając uruchomienie. Zwykle będzie śledzić komunikat o błędzie wyświetlany na ekranie, jak również. Ten komunikat o błędzie wyświetla kod błędu pierwotnego, i wynosi od E01 do E80.

Xbox 360 e71 błędu jest dość częsty błąd sprzętu. Xbox 360 Xbox 360 e71 błąd polega błąd z "xam.xex", program w konsoli Xbox 360 programów. Być może jest to błąd związany z aktualizacji panelu konsoli Xbox.

Ustalające xbox 360 e71 błąd jest bardzo prosta. Co trzeba zrobić, to po prostu, aby usunąć wszelkie aktualizacje systemu, które powodują konsoli do błędu. Aby to zrobić, najpierw wyłącz konsolę. Z konsoli wyłączone, naciśnij i przytrzymaj przycisk sync (mały biały przycisk, który służy do wyszukiwania połączeń bezprzewodowych). Trzymając przycisk migawki, włączyć konsolę, naciskając przycisk zasilania i nie zwalniaj luku przycisk synchronizacji do konsoli jest w pełni zyski w górze. Podczas zyski w górze konsoli, żadnych aktualizacji nie zostanie zrealizowana pozwala konsoli działać normalnie i po raz kolejny eliminując w ten sposób xbox 360 e71 błąd. Jeśli konsola nadal nie działa to nie może być bardziej poważny problem.

Inne błędy podobne do xbox 360 e71 błędu E72 błędu i błąd E80. Błędy te dotyczą wszystkich problemów związanych z panelu konsoli Xbox, ale rozwiązania te błędy nie mogą być takie same, jak rozwiązania E71 błąd.

Uwaga: Poradnik: Jest przetłumaczony przez program tłumaczenia maszynowego.
 

MrDynamite12

Banned
Użytkownik
Mi wyskoczył E 71 po podłączeniu Pena na którym był System Update i inne pliki. Wystraszyłem się, że RROD ale wyjąłem i OK.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
heh, tlumaczenie niesamowite. E71 to faktycznie blad z plikami xex ale innej natury. Pomijajac fakt e71 w czasie update (bo ktos mial default.xex na penie) to blad w zasadzie najgorszy z mozliwych bo zwiazany z plikami w pamieci nand. Osoby ktore nie posiadaja jtaga moga zapomniec o jego naprawie i w zasadzie konsola sie na smieci wydaje. Nawiasem jeszcze nie spotkalem sie z kimkolwiek komu pomoglby reset ustawien konsoli. Metoda z posta wyzej odnosi sie do aktualizacji gier znjadujacych sie na hdd/MC/penie
 

MrDynamite12

Banned
Użytkownik
Mi wyskakiwał E71 dlatego, ze znalazłem sobie jakiegoś Upa w którym był właśnie Def.xex. Ale jak włożyłem go przed uruchomieniem wywalał E 71. Usunąłem i śmiga.
 

Do góry Bottom