Poradnik: Jak pozbyć się reklam w dashboar'dzie

xgrzesiox

Użytkownik
Użytkownik
Sposób pierwszy:
1. Zablokuj adres rad.msn.com w swoim routerze.
2. Jeśli wejdziesz na tą stronę (rad.msn.com) na komputerze i wyskoczy ci błąd 404, znaczy to że strona (i reklamy) są zablokowane. Jeśli wejdziesz a wyskoczy błąd 403, strona nie została zablokowana

Sposób drugi:
1. Zarejestruj się za darmo na OpenDNS
2. Zaznacz Computer i co kolwiek.
3. Zjedz na sam dół i wciśnij NEXT
4. Naciśnij OpenDNS Dashboard
5. Wprowadź IP swojego Xbox'a
6. Na Xbox'sie wejdź kolejno w: Ustawienia -> Ustawienia Sieci -> (twoja sieć) -> Konfiguruj sieć -> Ustawienia DNS -> Manualnie wprowadź adresy: 208.67.222.222 i jako drugi 208.67.220.220

Źródło: Tired of ads on your Xbox dashboard? Reddit shows you how to block them
 

xgrzesiox

Użytkownik
Użytkownik
Proszę o przyklejenie tematu!
 

artuuro

Użytkownik
Użytkownik
2. Jeśli wejdziesz na tą stronę (rad.msn.com) na komputerze i wyskoczy ci błąd 404, znaczy to że strona (i reklamy) są zablokowane.
3. Jeśli wejdziesz a wyskoczy błąd 403, strona nie została zablokowana

wat?
 

Deadpool

Użytkownik
Użytkownik
ale komu przeszkadzają te reklamy? czasami nawet fajne rzeczy reklamują (avatar stuff). ;)
 

xgrzesiox

Użytkownik
Użytkownik
Poradnik napisałem dla tych co reklam nie lubią. Ja lubię reklamy jak mi nie wyskakują.

Zamieszczone przez artuuro
2. Jeśli wejdziesz na tą stronę (rad.msn.com) na komputerze i wyskoczy ci błąd 404, znaczy to że strona (i reklamy) są zablokowane.
3. Jeśli wejdziesz a wyskoczy błąd 403, strona nie została zablokowana

wat?
Błąd 403 bo strona jest zablokowana dla normalnych użytkowaników, a 404 to modem nie wczytuje :p
 

Do góry Bottom