Wiedza Poradnik: Na co zwrócić uwagę przy kupnie XBOXA360.

kamil-gk

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
hej, w ciągu kilku dni będę chciał kupić xboxa. z informacji na forum rozumiem, że wersja slim jest jedyną słuszną ze względu na problemy z płytą główną w starszych wersjach. Na allegro wstepnie wybrałem kilka ofert, byłbym wdzięczy za opinie, albo inne propozycje:
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.

kamil-gk

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jeszcze jedno, czym różnią się te przeróbki RGH, RGX LT3 ? rozumiem że sprowadza się wszystko do grania w gry niekoniecznie z oryginalnych nośników, a coś więcej ? wazne zeby którakolwiek z tych przeróbek była, czy jeśli są wszystkie to coś więcej to daje?

mlekas

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Rgh rgx to to samo wg mnie. Lt daje ci możliwość granie z nieoryginalnej płyty. Na allegro jest nijaki tygrys który oferuje konsole dwa pady kinect oraz dysk z zawartością. Zastanów się nad tym

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

kamil-gk

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
a masz jakiegoś linka albo pełną nazwę użytkownika? bo ktos taki jak "tygrys" jest ale nic nie sprzedaje i ma 5 komentarzy wiec chyba nie o niego chodzi

Czyli RGH i RGX pozwalają grać z zewnętrzynych napędów w nieoryginalne gry a LT pozwala na granie z płyt? Czyli sprowadza się to tylko do rodzajów nośników z których można grać?

mlekas

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja kupiłem. Fakt dużo ale masz gotowca z takimi grami jakie chcesz i spokój na długo. Chłopak daje gwarancję

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

kamil-gk

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ok czyli tak łopatologicznie... jak mam konsole z przeróbką RGH i lt3 to jeśli zgrywam na konsole przez pena to nie mogę grać przez xbox live, a jeśli nagrywam na płytę to mogę ? gry które mam zgrane już na konsolę nie mają znaczenia o ile w żadną z nich nie gram przez xbox live.

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
ok czyli tak łopatologicznie... jak mam konsole z przeróbką RGH i lt3 to jeśli zgrywam na konsole przez pena to nie mogę grać przez xbox live, a jeśli nagrywam na płytę to mogę ? gry które mam zgrane już na konsolę nie mają znaczenia o ile w żadną z nich nie gram przez xbox live.
Nie , możesz grac na Xbox live bo masz rgh. Nie wazne czy gra oryg czy nagrana na płytę.

Wysłane z mojego Honor 7.

Do góry Bottom