Wiedza Poradnik: Na co zwrócić uwagę przy kupnie XBOXA360.

lewkos

Świeżak
Świeżak
A jak wygląda sprawa zakupienia abonamentu co to takiego i co to daje
 

lewkos

Świeżak
Świeżak
5 Sklepów odwiedziłem i nic ciekawego nie było czekam na ofertę RTV Euro Agd
 

PyzaVader

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Abonament Xbox Live Gold : http://www.xbox.com/pl-pl/live/#fbid=TSgotZuzvav sobie poczytaj :)

Ea Access : http://www.ea.com/eaaccess/pl_PL.html

A sklepu Euro Rtv Agd nie polecam :p może ceny maja dobre ale jak coś się popsuje to są problemy :p Reklamacje to tragedia u nich :p
 

lewkos

Świeżak
Świeżak
Ogólnie jest tego tyle na rynku że mam już mętlik w głowie co zakupić towaru w sklepie full tylko ceny jeszcze masakra cieszę się że sprzedałem starą konsole ps2 teraz tylko kupić coś nowego sklepowego może jakiś fajny zestaw jadę po obiedzie do Media
 

lewkos

Świeżak
Świeżak
Ruszam dziś w teren na zakupy Barbórka trza zaszaleć;)
 

mlekas

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam.
Bardzo proszę o radę. Czy warto jeszcze kupić coś takiego:
http://allegro.pl/show_item.php?item=5879217403&msg=Twój+e-mail+został+wysłany.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62


Konsole chciałbym kupić z myślą o moim małym dzieciaczku (kinect)
Czy może jednak Xone
 
Ostatnia edycja:

PyzaVader

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No nie wiem, nie wiem czy to się opłaca, skoro to tylko dla małego dzieciaczka :p i za tyle kasy ;) nie dałbym NEVER, kup jakąś używkę zapłacisz tysiąc mniej ;)


 

mlekas

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No nie wiem, nie wiem czy to się opłaca, skoro to tylko dla małego dzieciaczka :p i za tyle kasy ;) nie dałbym NEVER, kup jakąś używkę zapłacisz tysiąc mniej ;)


Chodzi mi o to aby miało gwarancję. Nie chcę czegoś z niewiadomego pochodzenia. A sprzętem chcę się bawić z dzieckiem. Dlatego chciałem spytać czy nie jednak xone?
 

sondej1213

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Chodzi mi o to aby miało gwarancję. Nie chcę czegoś z niewiadomego pochodzenia. A sprzętem chcę się bawić z dzieckiem. Dlatego chciałem spytać czy nie jednak xone?
Na x360 jest więcej gier pod kinecta, i wgl więcej gier. Ale jeżeli chodzi o aukcję którą wrzuciłeś to już nawet w markecie kupisz taniej. Strasznie dużo pieniędzy za ten sprzęt, tysiąc mniej i bym brał ale taka cena to przesada.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

mlekas

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Chodzi mi o to aby miało gwarancję. Nie chcę czegoś z niewiadomego pochodzenia. A sprzętem chcę się bawić z dzieckiem.
Dlatego
Na x360 jest więcej gier pod kinecta, i wgl więcej gier. Ale jeżeli chodzi o aukcję którą wrzuciłeś to już nawet w markecie kupisz taniej. Strasznie dużo pieniędzy za ten sprzęt, tysiąc mniej i bym brał ale taka cena to przesada.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
A te przeróbki ???
 

sondej1213

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ludzie na forum robią chyba za 350zł. Ja swojego przerobionego Lt 3.0 (fakt bez gwarancji) ale kinect, 2 pady, gier mnóstwo, sprzedałem za 640, napęd prawie nie ruszany bo wszystko z dysku szło. RGH za 300zł robisz i hula. I nie 1600zł tylko połowa mniej. Myślę że nawet na allegro z gwarancją znajdziesz dużo taniej.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

mlekas

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dzięki. Pozdro

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

sondej1213

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Tutaj chociażby już przerobiony rok gwarancji http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5567995567

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

PyzaVader

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak dla dziecka to znajdziesz 360 tańsze zestawy na elektro.pl nie przerobione itp :p, z gwarancja, a na ona to chyba ze dwie gry są kinect rivals i te taneczne, nie potrzebujesz płacić 1600 zł za tamta generacje ma może dysk 1TB i dwa pady przerobiona ale to raczej gruba przesada :p poszukaj czy nie ma jakiś nie trafionych prezentów i używana z gwarancją może jakaś wpadnie :p w ogóle skąd jesteś, bo mój znajomy z okolic konina sprzedaje konsole, pewna maszyna bez kinecta ale to można dokupić, przerobiona dysk 250 gb chyba dwa pady i jakieś gry :p


 

mlekas

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ok. Już wiem czego szukać. Dzięki za szybką pomoc i podpowiedzi.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

iMassacre

Świeżak
Świeżak
Hej przeleciałem wszystkie markety, rtv euro i pare sklepów online. Nowy Xbox 360 E 500GB + kinect + 2-3 gry 1299 czy to nie drogo? Czy mi się wydaje czy miesiąc temu jeszcze było taniej?
 

Kizo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Hej przeleciałem wszystkie markety, rtv euro i pare sklepów online. Nowy Xbox 360 E 500GB + kinect + 2-3 gry 1299 czy to nie drogo? Czy mi się wydaje czy miesiąc temu jeszcze było taniej?
za tą kase to bym kupił nowego One na alegro nowe 360 ze wszystkim widziałem za 1170
 

mlekas

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Też jeśli będę kupował to nowego xone. Pograsz sobie na nim w gry z 360 a sprzęt o klasę lepszy.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

iMassacre

Świeżak
Świeżak
Tylko mi zależy na kinekcie i grach ruchowych, na xbox 360 pełno tego, a w x1 prawie nic i nie zapowiada się żeby to się zmieniło.
 

mlekas

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Na koledzy z większym doświadczeniem. Co radzicie?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom