[Poradnik] Spolszczenie napisów w TES V: Skyrim

sebastian1107

Świeżak
Świeżak
Można repluoad spolszczenia
 

sebastian1107

Świeżak
Świeżak
Można repluoad spolszczenia.
 

sebastian1107

Świeżak
Świeżak
Czy jak mam Skyrima oryginalnego na płycie i zainstalowanego na dysku to jak podmienie interface.bsa z HDD i wgram przez Horizona na dysk to będzie działać bez przeróbki
 

monster454

Świeżak
Świeżak
Proszę o nowy link do "Zmodyfikowany plik Skyrim - Interface.bsa". Aktualny już nie działa.

@@@@ edit
można go dorwać tu: http://chomikuj.pl/wplecakugranatmam/Spolszczenie+SKYRIM+xbox+360
w najbliższym czasie tego nie przetestuję, jak komuś zadziała niech napisze i uspokoi moją duszę :dead::cold::panda:

@@@@ edit2
działa :hajs:
 
Ostatnia edycja:

carlos92

Świeżak
Świeżak
Witam wszystkich jestem tu nowy i mam problem z spolszczeniem skayrima zrobiłem wszystko jak na instrukcji
i nie działa zainstalowałem skayrima na dysku zamieniłem plik na fristaylu3 i nic
 

WiktorPL

Świeżak
Świeżak
Witam kupiłem dzisiaj sobię skyrima i chcę spolszczyć jego napisy lecz gdy pierwszy link był zupełnie darmowy to ten z chomikuj jest płatny nie mam konta w banku ani pieniędzy na karcie telefonu gdyż posiadam abonament i jestem 13 latkiem skyrim jest moją ulubioną grą i wiem że proszę o wiele ale można by dodać ten plik w innym miejscu które nie wymaga płacenia proszę
 

chrabonszcz

Banned
Użytkownik
Świeżak
Witam kupiłem dzisiaj sobię skyrima i chcę spolszczyć jego napisy lecz gdy pierwszy link był zupełnie darmowy to ten z chomikuj jest płatny nie mam konta w banku ani pieniędzy na karcie telefonu gdyż posiadam abonament i jestem 13 latkiem skyrim jest moją ulubioną grą i wiem że proszę o wiele ale można by dodać ten plik w innym miejscu które nie wymaga płacenia proszę
kolego a konsolę masz przerobioną ?
bo bez tego to nawet nie ma szansy na podmienienie plików
 

WiktorPL

Świeżak
Świeżak
Mam przerobioną ale nie powiem jak bo ja kupiłem z olx a się nie znam
 

chrabonszcz

Banned
Użytkownik
Świeżak
a pojęcia takie jak freestyle dash lub aurora coś ci mówią ?
napisz mi w prywatnej wiadomości link do aukcji na której kupiłeś konsolę to wszystko ci wyjaśnie
 

WiktorPL

Świeżak
Świeżak
Na żadnej aukcji nie kupiłem mojego xboxa tylko na olx było ogłoszenie i moi rodzice chcieli mi kupić xboxa a ten miał jakąś przeróbkę i 50 gier a linka do tego nie dam bo koleś po tym usunął ogłoszenie ale uznajmy że mam przeróbkę dobrą do tego to przepraszam że się teraz zapytam w taki sposób to dacie linka do tego pliku czy nie ma innego niż tylko chomikuj
 

chrabonszcz

Banned
Użytkownik
Świeżak
trzymaj, link jest ważny od dzisiaj przez 60 dni.

50 gier było na dysku czy masz nośnik w postaci płyt ?
 

WiktorPL

Świeżak
Świeżak
Płyty wszystko płyty
 

WiktorPL

Świeżak
Świeżak
I dzięki
 

chrabonszcz

Banned
Użytkownik
Świeżak
więc może być problem bo będziesz musiał pobrać grę, wypakować ją do xex, podmienić pliki i nagrać na nowo.
to nie jest takie siup że posiadając spolszczenie nagrasz to na pendrive'a i będzie działało.
temat nie był długo aktualizowany i nie wiadomo jak wygląda kwestia z titleupdate.
musisz też sprawdzić jaką masz wersję MEDIA ID gry żeby pobrać odpowiedniego patcha. jakbyś miał przeróbkę RGH to sprawa by była banalna. a tak masz 50% szans
 

Wixertin

Świeżak
Świeżak
Cześć prosił bym o repluoad spolszczenia
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
na serwerze mam spolszczonego skyrima ale pod RGH. Kto chce niech pisze pw
 

Atr3ju

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dzięki chrabonszcz, plik nadal jest dostępny a nie grałem w skyrima wcześniej więc spolszczenie sie przyda.
 

Do góry Bottom