Porażka

Arii

Użytkownik
Użytkownik
Witam
Długo czekałem, aż pojawi się demo Mafii2. Byłem przekonany, że mimo wszystko Microsoft da demo również dla posiadaczy wersji Silver, a tu ****. Może mi ktoś powiedzieć, ile trzeba czekać, zanim te złamasy dadzą reszcie ludzie pograć w demo?
 

Wolus

Użytkownik
Użytkownik
Zapewne nigdy... Do pobierania gier demo jest potrzebne konto gold.
 

Arii

Użytkownik
Użytkownik
Zapewne nigdy... Do pobierania gier demo jest potrzebne konto gold.

Nie nie, z tego co wiem, to po jakimś czasie te kulfony udostępniają dema. Porażka, ludzie kupują konsole i muszą jeszcze płacić za granie w jakieś demo...
 

Exe222

Użytkownik
Użytkownik
XLIVE 48h ||| Kiedy Chcesz ||| 24/7 (1174836762) - Aukcje internetowe Allegro
Proszę...tyle kasy ci chyba nie szkoda??
pomogłem kliknij dziękuje
 

PremiumPRO

Użytkownik
Użytkownik
Jak dobrze pamiętam to wystarczy poczekać 7 dni! Pomogłem? Kliknij dziękuję. :)
 

Arii

Użytkownik
Użytkownik
XLIVE 48h ||| Kiedy Chcesz ||| 24/7 (1174836762) - Aukcje internetowe Allegro
Proszę...tyle kasy ci chyba nie szkoda??
pomogłem kliknij dziękuje
Jest to pewne? :) nie ma za coś takiego bana?
 

Wolus

Użytkownik
Użytkownik
Jaka jest różnica pomiędzy Xbox Live Silver a Xbox Live Gold?

Na koncie Silver można pobierać dane z Rynku Xbox Live i czatować ze znajomymi ale nie można grać online. Konto Gold umożliwia wsyzstko, co konto Silver plus granie online. Dodatkową różnicą jest późniejsze o tydzień pojawianie się niektórych zawartości (np. dem) dla Srebrnych kont.
Z tego co pisze tygodniowe opóźnienie...
 

Arii

Użytkownik
Użytkownik
Z tego co pisze tygodniowe opóźnienie...
Oto mi chodziło :) dzięki wszystkim za odpowiedzi ;)
 

Exe222

Użytkownik
Użytkownik
nie ma za to bana nie bój sie...brałem to już bardzo dużo razy i nie dostałem(no chyba że masz przeróbke)
 

PremiumPRO

Użytkownik
Użytkownik
nie ma za to bana nie bój sie...brałem to już bardzo dużo razy i nie dostałem(no chyba że masz przeróbke)
Ma silver i nie ma bana, a jak kupi GOLD'a to dostanie? Jakim sposobem bo nie rozumiem. Tak jak napisałem. Trzeba poczekać tydzień. To chyba nie jest pół roku żeby strasznie marudzić.
 

Wolus

Użytkownik
Użytkownik
Jest to zwyczajny kod trial ,żeby sobie przetestować. Jednak nie podnosi on statusu do gold .... Pozwala jedynie na korzystanie z jego funkcji. Jest sposób ,żeby z tych 48h zrobić 72h. Poszukaj na forum
 

Arii

Użytkownik
Użytkownik
Jest to zwyczajny kod trial ,żeby sobie przetestować. Jednak nie podnosi on statusu do gold .... Pozwala jedynie na korzystanie z jego funkcji. Jest sposób ,żeby z tych 48h zrobić 72h. Poszukaj na forum
Poczekam 7 dni i zobaczę, czy demo zostanie udostępnione. Jeśli nie, to zastanowię się nad zakupem tego kodu ;)
 

mistrzmtb

Użytkownik
Użytkownik
Na tym trialu i tak nie ściągniesz dema, potrzebne jest konto gold. Zawsze możesz ściągnąć na pc i wypalić na dvd albo na pena dać.
 

DeltaChris2402

Użytkownik
Użytkownik
Matko żeby tak przeżywać jakieś demo Mafii 2...
Nie przerabiać konsoli, kupić xbl na rok (130zł to nie wydatek jak na taki czas) i cieszyć się wszystkim czym chcecie.
 

Arii

Użytkownik
Użytkownik
Matko żeby tak przeżywać jakieś demo Mafii 2...
Nie przerabiać konsoli, kupić xbl na rok (130zł to nie wydatek jak na taki czas) i cieszyć się wszystkim czym chcecie.
Kolejny któremu mama kupiła konsolę i dała się namówić na konto Gold. Idź do roboty, popracuj trochę i zobacz ile to 130 zł ;)
 

Hiszpan3lek

Banned
Użytkownik
@up
W internecie można bardzo szybko zarobić...
Właśnie wczoraj zarobiłem sobie na drugą kartę 3 miesięcznego golda... A to w niecałe 20 dni.
 

tolman

Użytkownik
Użytkownik
Mama nie kupiła mi konsoli, popracowałem trochę i nie uważam, że 130 zł na rok to dużo. Hiszpanelek: jeżeli w 20 dni zarobiłeś 50 zł to podejrzewam, że farmiłeś golda w wowie albo coś takiego. Radzę znaleźć jakąś pracę w realu. W najgorszym wypadku w dwa dni zarobisz 50zł.
 

Sagajx

Użytkownik
Użytkownik
No tyle durnoty co tutaj przeczytałem nie widziałem od dawna. Dzieci neo doszły do głosu. Żal, syf, głupota, podstawówka, gimnazjum.
 

Do góry Bottom