Wiedza Porównanie: Arcade, Premium, Elite, Slim

the_mask

Banned
Użytkownik
Odp: Porównanie: Arcade, Premium, Elite, Slim

Ja zacząłem swoją historię od Xbox360 Elite na płycie falcona. Niestety po 3 naprawach, zdecydowałem o zamianie na Jaspera. Trafił się tanio Arcade z LT 3.0 za 290 zł ;-) zobaczymy ile posłuży ;-)

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D za pomocą SwiftKey Flow.

tomusm

Świeżak
Świeżak
Też tak pomyślałem. Tak wogóle mam ostatnio wrażenie, że coraz ciężej jest trafić w sklepach z elektroniką na kogoś, kto ma chociaż trochę większą wiedzę niż zwykły laik, który coś tam poczyta w necie :( W drugim salonie laska przynajmniej od razu przyznała się, że jest ciemna w temacie konsol :)

IMSNET

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Porównanie: Arcade, Premium, Elite, Slim

Ja mialem xenoxa z 2006r. ktory dzialal do wczoraj :) dopadl go RROD. Dzisiaj kupilem bialego slima 4gb w media za 569 z padem. Nowka sztuka cena rewelacja :)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

budensik

Świeżak
Świeżak
Czyli ogólnie proszę Państwa która wersja jest najlepsza do grania z wypalonych płyt .Interesuję mnie aby konsola była jak najmniej awaryjna i abym mógł bez problemu wypalać najnowsze tytuły takie jak crysis3 .Gra online mnie nie interesuje .Proszę o sugestie co powinienem kupić i ile zapłacić maksymalnie za używkę?

Kryniuk

Użytkownik
Użytkownik
A ja naprzyklad mam Elitke Xenona i sie nic nie psuje juz od ponad roku przy moim używaniu no i przy 5 latach używania ogólnego bo 2008 rocznik choć moze to juz Jasper mimo tego jestem zadowolony i nie zamienilbym go na slima :)

Wysłane z mojego SK17i za pomocą Tapatalk 2

Masz falcona nie ma elite xeon.chyba ze masz obudowe z elite. Rrod cie przekona jak sie mylisz szybko.

Do góry Bottom