Wiedza Porównanie: Arcade, Premium, Elite, Slim

Skyfall1995

Użytkownik
Użytkownik
Dla mnie to jest śmieszne bo ostatnio kupiłem Xbox 360 Slim i podłączam na spokojnie w domu i nie ma kabla HDMI i to jest śmieszne ze taka wielka firma jak Microsoft żydzi kawałek kabla, który kosztuje grosze ...

A co do Xboxa 360 Slim dobrze mi się sprawuje,ogólnie wygląd mi się strasznie podoba i ze cicho strasznie pracuje w porównaniu do starszych wersji Xboxa :)

Dla mnie to jest śmieszne bo ostatnio kupiłem Xbox 360 Slim i podłączam na spokojnie w domu i nie ma kabla HDMI i to jest śmieszne ze taka wielka firma jak Microsoft żydzi kawałek kabla, który kosztuje grosze ...

A co do Xboxa 360 Slim dobrze mi się sprawuje,ogólnie wygląd mi się strasznie podoba i ze cicho strasznie pracuje w porównaniu do starszych wersji Xboxa
kabel kosztuje 7zl (i w zestawie one niby jest z pokazu rozpakowania)Ostatnia wersja slim 360 jest ładniejsza od tego co jest obecnie.

ja właśnie czekam na elitke , jutro ma przyjść , ale z wielu wypowiedzi ponoć najlepszy (jasper) niby głośniejszy, ale lepiej chłodzi

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Prosze was o pomoc jaki może być wina x pudła premium że nie domyka się stacyjka i słysze głośne warczenie i nie może się załadować (sprawdzałem szybko czy działa konsola )
Gumka ( taki pasek kinowy ) lub coś masz źle złożone w napędzie albo czujnik padł, trzeba rozbierać i sprawdzić.

Sent from my GT-P5110 using Tapatalk 4

Trochę się zdziwiłem że w zestawie nie było kabla HDMI.
Według mnie to dobrze, to jak z ładowarkami do telefonów, nie powinno być ładowarek w zestawach, kart pamięci także, to wszystko jest zunifikowane i z założenia każdy takie akcesoria posiada a jak niema to sobie dokupi jaki będzie potrzebował a nie się okazuje ze kabel z zestawu jest o 10cm za krótki. Bo po co mam płacić za coś co już posiadam, albo tego nie chce.

CrimsonTomb20

Świeżak
Świeżak
No, w sumie dołączając się do tego tematu ja bym wybrał Slim'a lub Elite, Tak Elite posiadam i jak dotąd już 4 lata wytrzymała chociaż miała errory e64 i e68 ale obeszłem się, i zastanawiam się nad kupnem Slima ponieważ u mnie w konsoli jest pewna granica w roku produkcji gry np teraz jakbym miał tylko włączać gry które powstały do 2011 chociaż nie wiem... Pozdraweiam Crimson :)

Do góry Bottom