Wiedza Porównanie: Arcade, Premium, Elite, Slim

Morszczuk

Użytkownik
Użytkownik
Sprzedawca w Media powiedział mi, że ta nowa Slim nie przegrzewa się jak Elite . Prawda to ?
 

tomix200

Użytkownik
Użytkownik
Tak. Kiedy ktoś np. zapcha wentylatory lub specjalnie podgrzeje xboxa-pojawia się komunikat, że konsola zaraz się wyłączy. Microsoft potrzebował pięciu lat na wpadnięcie na ten geenialny pomysł... Także RROD w Slimie nie ma prawa byc ;)
 

Nikolai

Banned
Witam. Czy do X360 Arcade Jasper można dokupic oddzielnie Dysk Twardy np 20 GB i go zamontowac, czy lepiej kupic Karte Pamięci? Jeślii tak, to proszę o link na Allegro, bo się wogóle w tym nie orientuje. Czy na karcie pamięci będę mógł zapisywac dema? Np Mafii2. Z góry dzękuje.
 

RiiiKko0

Świeżak
Świeżak
Na karcie pamięci będziesz mógł zapisywać głównie savy.
Dema gier mają gdzieś w granicach 1GB także technicznie się da zapisywać, ale praktycznie to będziesz mieć jednego save na kartę pamięci, i oczywiście jeśli kupisz kartę z odpowiednią ilością miejsca, także będziesz się tylko męczył. Osobiście, z własnego doświadczenia dysk 20 gb to mało, oczywiście jeżeli będziesz instalować gry na dysku, jeżeli nie to na dema i savy starczy. Ale jeżeli będziesz instalować gry na dysk, co oczywiście ja preferuje to jeśli masz mało gier - weź 60GB, a jak chcesz mieć wszystko wypasione to 120GB, a jeżeli już w ogóle chcesz być mega super to bier 250GB :D

Dysk 250 GB - Dysk 250GB do Microsoft XBOX 360 kompletny NOWY (1182809700) - Aukcje internetowe Allegro
Dysk 120 GB - Xbox360 Oryginalny Dysk 120 GB Black !!PROMOCJA!! (1182776850) - Aukcje internetowe Allegro
Dysk 60 GB - ORYGINALNY DYSK 60GB DO X360 NÓWKA GWARANCJA MS (1184484305) - Aukcje internetowe Allegro
Dysk 20 GB - DYSK TWARDY 20GB - DEPGAMES TYCHY (1173813484) - Aukcje internetowe Allegro
Karta Pamięci 2 GB - Karta pamięci MAX MEMORY do XBOX360 - 2GB (1182301945) - Aukcje internetowe Allegro
Karta Pamięci 256 MB - KARTA PAMIĘCI 256MB ORYGINALNA XBOX 360 OKAZJA!!! (1185637205) - Aukcje internetowe Allegro (Nowej nie znalazłem)
 

Wolus

Użytkownik
Użytkownik
Możesz. Ja zdecydowanie polecam dysk twardy , obojętnie jaki.
NOWY DYSK TWARDY 20GB Z OBUDOWĄ- GWARANCJA -SKLEP (1171553580) - Aukcje internetowe Allegro
Nie wiem dlaczego ,ale ja wole dysk niż kartę. Może dlatego ,że są dużo szybsze w odczycie niż karty
 

kruk_stg

Świeżak
Świeżak
Jak się zainstaluje grę na dysku to potem nie ma problemu z porysowanymi płytami.
 

Janol23

Użytkownik
Użytkownik
Elite :d
 

Tallkido

Użytkownik
Użytkownik
w kwietniu 2009 kupilem red elite z resident evil 5 :)
 

grzesiuzz

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Polecam Slima: Jest ładny, cichy , ładny, posiada WiFi (co jest dużym plusem dla mnie i w przyszłości dla reszty też będzie przydatne :) )
Posiada dysk 250 GB, dla niektórych wydaję się za duży ale to tylko pozory, masz dużo gier instalujesz je no i ściągasz dema filmy i można go ładnie zapełnić... Aha zapomniałem dodać że jest ładny :D
Pozdrawiam :D
 

NonbankSpace

Użytkownik
Użytkownik
Ja tam mam na razie Elite i jest spoko nie ma żadnych problemów
 

Suchjy

Użytkownik
Użytkownik
ja mam arcade, ale chce kupic slima :)! świetnie wyglada
 

Danyy45

Świeżak
Świeżak
Ja mam Elite od końca zeszłego roku i jestem z niego bardzo zadowolony :) Żadnych problemów
 

sammael74

Użytkownik
Użytkownik
20 sierpnia pojawi sie tez nowa wersja slima z 4gb pamieci, jest zdaje sie mniejsza od 250 gigowej wersji i w przeciwienstwie do niej jest matowa
 

damiax12

Użytkownik
Użytkownik
A jam zamówiłem slima przed premierą i problemów z dostępnością nie miałem ;P
A mógłbym wiedzieć gdzie zamówiłeś ??z Allegro ? jak tak mogłbys podać ile dałes i link do aukcji ;D?

20 sierpnia pojawi sie tez nowa wersja slima z 4gb pamieci, jest zdaje sie mniejsza od 250 gigowej wersji i w przeciwienstwie do niej jest matowa
No i co z tego że matowa (tylko ze sie tak nie palcuje pffff. ale 250GB lepsze wiecej pamięci!!). Ale nie jest wcale mniejsza.!!

//HoFi: używaj opcji edytuj
 

PremiumPRO

Użytkownik
Użytkownik
Nie, chyba 4GB będzie takiej samej wielkości co 250GB. Nie mam pojęcia skąd sammael74 wziąłeś taką informacje. Będzie ona matowa i można będzie dokupić do niej dysk twardy bo 4GB jest wbudowane.
 

xPL4Y3Rx

Świeżak
Świeżak
Elite
 

shyha

Użytkownik
Użytkownik
Kupiłem Slim bo:
- jest ładna, smukła, mniejsza i nie wygląda jak zabawka dla nastolatka (mam 26 lat). Zawsze mnie irytował tandetny wygląd i kolor poprzedniej wersji
- świetnie komponuje się Piano Black w salonie gdzie stoi telewizor Samsunga również w Piano Black
- zrobiona jest w technologii 45nm = cichsza, mniej się grzeje, RROD nie powinien wystąpić
- dysk jest kompatybilny ze zwykłymi 2.5 calakami więc można włożyć mu do pieca nawet 1TB
- wbudowane WiFi 802.11N ma to mnóstwo zalet np taką, że jeden kabel mniej
- dedykowany port do Kinecta przez co jeden zasilacz mniej (bo planuje kupić pod warunkiem, że nie będzie to totalny niewypał)
- wyjście optyczne
- jednolicie czarny pad
- konsola została złamana 15 sierpnia więc za kilka tygodni będę miał możliwość grania z backupów
 

danio040

Użytkownik
Użytkownik
NA YouTube znalazłem porównanie głośności xa zwykłego, xa slim i ps3 slim KLIKNIJ TUTAJ
Na tym filmiku Elite to chodzi jak jakiś odkurzacz :p

Co do tematu to wybrałem Arcade Jasper.
 

BaNaN360

Świeżak
Świeżak
Ja kupiłem slim'a i jestem zadowolony! Amen :D
 

AdrianQ

Świeżak
Świeżak
1.TEraz nie wiem co mam kupić SLimke 250gb czy slimke 4gb ??
2.Może mi ktoś powiedzieć czym się rózni 4gb , tylko pamięcią ??
3.I co bardziej mi się opłaca kupić ...
4.DO slimki 4gb mozna dokupić jeszcze dysk ... ( ile takowy kosztuje ) ;PP
Z góry dzięki ;-)
 

Do góry Bottom