Wiedza Porównanie: Arcade, Premium, Elite, Slim

Lotor234

Użytkownik
Użytkownik
ja tam biorę slima . byłem dziś w media markt (i ma chore ceny tv ) bo chciałem się zorientować ile kosztują oraz w media expert i tam była wersja 4 gb za 850 zł oraz elite za około 800 . jak tylko kupię tv to zbieram na slima 250 gb :D .
 

michael89

Świeżak
Świeżak
Witam, ;-)

Mam jedno pytanie, dla Was może głupie ale dla mnie kogos kto sie na tym nie zna, juz troszke trudne..

Pytanie dotyczy konsoli w wersji SLIM

Czy wersja 4 gb arcade jest gorsza od elite?
Czy rozni sie tylko tym ze nie ma dysku 250 gb?
Czy moze jest mniej wydajna ktoras z nich?

Z góry dzieki za odpowiedz ;-)
 

coldstan10

Użytkownik
Użytkownik
Ja kupilem slima wersje 250gb 1050zl i dziala perfekcyjnie po zainstalowaniu gier na dyku jest nieslyszalny jedyna glosna czesc to wetylator zasilacza ktory sam w sobie jest dosc glosny
 

shaken

Użytkownik
Użytkownik
Proszę o krótką i treściową odpowiedź.

Czy wersja ARCADE różni się od PREMIUM i ELITE
tylko i wyłącznie wyposażeniem zestawu?

Jaki wpływ ma ta "chromowana tacka" w zestawach elite, premium?

Głupieję już od tego czytania przeróżnych artykułów sieci.

Chcę kupić xboxa, ale ciężko jest mi wyłożyć jednorazowo ~ 1000zł.
 

fake4r

Użytkownik
Użytkownik
Tak, różnią się wyposażeniem, kolorem. W środku jest to samo. Chociaż zależnie od modeli niektóre posiadają pamięć wewnętrzną a inne nie (te starsze nie).
Tacka jest tylko kolorowym dodatkiem.
 

shaken

Użytkownik
Użytkownik
Chociaż zależnie od modeli niektóre posiadają pamięć wewnętrzną a inne nie (te starsze nie).
Mógłbyś rozwinąć? Pisząc starsze - masz na myśli datę produkcji czy zestawy?
 

fake4r

Użytkownik
Użytkownik
Popatrz sobie w kolorową tabelkę Xbox 360
Tam jest opisane wszystko co i jak.
 

Luirun

Użytkownik
Użytkownik
A ja nigdzie się niemoge doszukać.
Czy w arcade były montowane starsze płyty niż falcon?
 

fake4r

Użytkownik
Użytkownik
A ja nigdzie się niemoge doszukać.
Czy w arcade były montowane starsze płyty niż falcon?
Wydaje mi się że mogły być jeszcze Zephyry, ale co do tego nie jestem pewien.
 

siabuba121

Użytkownik
Użytkownik
Ja dostalem od (mikołaja) arcade jasper i na razie nie nazekam zero awaryjnosci i cichutki
 

Detrox

Świeżak
Świeżak
Ja nie dawno wybrałem wersje Slim.W zestawie ujrzałem: bezprzewodowego pada,headset,kabel av,przejściówka z av do euro,konsole xbox 360 slim,instrukcje oraz 2 baterie do pada.Ta wersja jest mniejsza,cichsza,wydajniejsza i mniej prądu bierze.
 

Dragon_2009

Użytkownik
Użytkownik
Ja swojego X'a kupiłem jako używanego elite 120 HDD z 2009 roku w Anglii z roczną gwarancją i 5 grami z 149 funtów (niecałe 750zł).
 

Procentownik

Świeżak
Świeżak
a ja mam problem z kupieniem elita do 800 zl przerobionego lt i z jasperem wszedzie albo falcon albo nieprzerobiony za 750. A 800 to max co moge dac :/ chyba poczekam dozbieram i zoabcze czy wejdzie przerobka na slima
 

Kukielman

Świeżak
Świeżak
Siema. Ja mam Elite jaspera od Lutego 2010 roku i sprawuje się świetnie,żadnych zwiech,żadnych błędów,wszystko działa super :). Ale kiedy mój klocek padnie(tego mu nie życzę) Kupuję slimke ,bo jest bardzo ładna :) no i pamiec,45 nm:DD.

Procentownik napisz na moje gg 8827101 . Ja Ci mogę sprzedać Jaspera w sumie :) . Bo chcę sprawdzić tego slime. Tylko ,że napęd jest oryginalny,nie przerabiany :) ale to dla Ciebie kwestia 50 zeta mi się wydaje.
 

dziend0bry

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam Arcade Jasper 20GB + 16GB i jest spoko. Gram na oryginałach, mam mało gier, takze dysk starcza. Wali mnie Xbox 360 S. Nie kupie go nigdy, bo ma bajery których ja nie potrzebuje.
 

altec990

Świeżak
Świeżak
A ja się chciałem zapytać co jest Lepsze XBOX 360 Elite z 2008 (data produkcji) z płytą główną Jasper czy XBOX 360 Slim ??? proszę o odpowiedź!
 

D@niel808

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli chcesz przerobić(czego ci nie życzę) to bierz Elite. Jeśli będziesz na oryginałach to Slima.
 

o S r A p I x

Świeżak
Świeżak
ja mialem premium ale kupilem elite zanim wyszedl slim wiec teraz mi sie nie oplaca kupywac:/
 

Kicek

Użytkownik
Użytkownik
Zdecydowania Wolę Xbox 360 Elite ponieważ chrom jest w pewnym stopniu nie ładny chyba że ktoś chce oszpeconego xboxa 360 ....

Bez przesady na każdym cieniowaniu z 1kg chromu ..... sam pad pewnie nie wyważony od tego ; /
 

Suguru

Użytkownik
Użytkownik
Nowy uzytkownik jestem... Ale wlasnie zastanawiam sie nad kupnem Xa... Pewnie bede bral Elite, jesli uzbieram dostateczna ilosc funduszy. Mialem juz wiele konsol w swoim zyciu, teraz przyszla pora na ta. Kto wie, moze si ukaze Shenmue 3 w koncu ;3
 

Do góry Bottom