Wiedza Porównanie: Arcade, Premium, Elite, Slim

olseno105

Świeżak
Świeżak
Ja osobiście polecam Slima. ;)
 

cubonzu

Świeżak
Świeżak
Miałem Slimke i starszą wersje konsoli, zdecydowanie bardziej byłem zadowolony ze slimki, szybciej chodziła i moim zdaniem nowa slimka ma nowe kabelki z lepszą technologią.
 

dawid07051994

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Miałem Slimke i starszą wersje konsoli, zdecydowanie bardziej byłem zadowolony ze slimki, szybciej chodziła i moim zdaniem nowa slimka ma nowe kabelki z lepszą technologią.
W jakim sensie szybciej chodziła ? :)
 

dudi2000

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Auto jak jest umyte też mi lepiej chodzi, aczkolwiek nie wiem czy po prostu slim nie jest stabilniejszy że względu na inny proces technologiczny co za tym idzie mniejsza temperatura pracy?
 

dawid07051994

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Z tym się zgodzę ponieważ sam miałem najpierw falcona później jasper slim i e slim trochę tych 360tek było :D.
W każdym razie dla mnie wersje konsol od jasper w górę były dobre nigdy nie narzekałem :)
 

BulletPOL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jeżeli chodzi wygląd i estetykę konsoli to najbardziej podobała mi się matowa czarna ELITE, najgorzej wspominam SLIM'a wersja piano, ta błyszcząca obudowa to była tragedia, tego się nie dało z kurzu wycierać, bo od razu pojawiały się mini ryski, najlepiej z czegoś takiego ten kurz zdmuchiwać :p

Co do działania samych konsol to w moim przypadku tylko Xenon pojechał na serwis z powodu RROD'a, z następnymi modelami nie miałem już tego problemu.
 

WoodedOyster

Świeżak
Świeżak
Ja posiadam konsolę w wersji elitarnej lecz niedawno przerzuciłem się na najnowszy ,,magnetowid'' Microsoftu. Głównie zrobiłem to dla Star Wars Battlefront od studia DICE. I na razie sprawuje się świetnie.
 

Vogarmak

Świeżak
Świeżak
ja mam Arcade od 2009r i dalej działa, nie wiem dlaczego a słyszałem o słynnych RROD.
a od 4 dni jestem posiadaczem oryginalnego xboxa, jeszcze tylko one i rodzina w komplecie :)
 

CHESTERRROOO

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ostatnio kupiłem używanego xboxa 360 slim e z 2013 roku z dyskiem 4gb i 250gb. Powiedzcie mi czy to normalne że fpsy spadają w grach? W gears of war klatki spadają normalnie w grze i w scenkach, a na niektórych teksturach jest takie jakby ziarno.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Ostatnio kupiłem używanego xboxa 360 slim e z 2013 roku z dyskiem 4gb i 250gb. Powiedzcie mi czy to normalne że fpsy spadają w grach? W gears of war klatki spadają normalnie w grze i w scenkach, a na niektórych teksturach jest takie jakby ziarno.
Tak

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

wikitiki

Świeżak
Świeżak
Ja dostałem ARCADE, co to dla mnie znaczy? (zupełnie się nie znam na konsolach - to moja pierwsza w życiu)
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Pamiętam jak miałem premium falcona mój pierwszy xbox to były czasy :D
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Pamiętam jak miałem premium falcona mój pierwszy xbox to były czasy :D
Ja jeszcze mam :D
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ja jeszcze mam :D
Pozazdrościć ;) mój już padł dawno temu rrod niestety pozniej arcade jaspery były i slimki
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Młody go katuje, Dostał 3 x RRoda Podczas gry w Teenage mutant ninja turtles i odpukac nie włączamy tej gry i jest spoko.
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
To nieźle mój padł kiedy weszły dodatki do gta 4 tlad i bogt zakupiłem oczywiście odpalam podjarany i rrod :D po gwarancji juz bylo dawno wiec sprzedałem
 

Tomos BTM PL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
jak dla mnie najlepszy był Jasper 2008 - 2012
 

Vidon

Świeżak
Świeżak
są jakieś różnice w xbox E a xbox slim prócz wyglądu ? obsługują takie same dyski twarde ? która wersja jest nowsza i lepsza według was ?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
są jakieś różnice w xbox E a xbox slim prócz wyglądu ? obsługują takie same dyski twarde ? która wersja jest nowsza i lepsza według was ?
Bodajże ta E ma mniej usb bądź hdmi i chyba z różnic tylko tyle. Nowsze jest E, bo to ostatnia konsola wydana przez MS z 360tek. Bez różnicy czy weźmiesz Slima czy E, bo obie dobre i mało awaryjne. Obsługują te same dyski twarde.
 

EL335

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Xbox 360 Core to pierwsza wersja konsoli którą nabyłam. Dostała RRoD'a w 2008 roku i następnie stałam się posiadaczką konsoli Xbox 360 Premium, która działa po dzień dzisiejszy.
 

Do góry Bottom