Wiedza Porównanie: Arcade, Premium, Elite, Slim

the_mask

Banned
Użytkownik
Odp: Porównanie: Arcade, Premium, Elite, Slim

Ja zacząłem swoją historię od Xbox360 Elite na płycie falcona. Niestety po 3 naprawach, zdecydowałem o zamianie na Jaspera. Trafił się tanio Arcade z LT 3.0 za 290 zł ;-) zobaczymy ile posłuży ;-)

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D za pomocą SwiftKey Flow.
 

tomusm

Świeżak
Świeżak
Też tak pomyślałem. Tak wogóle mam ostatnio wrażenie, że coraz ciężej jest trafić w sklepach z elektroniką na kogoś, kto ma chociaż trochę większą wiedzę niż zwykły laik, który coś tam poczyta w necie :( W drugim salonie laska przynajmniej od razu przyznała się, że jest ciemna w temacie konsol :)
 

IMSNET

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Porównanie: Arcade, Premium, Elite, Slim

Ja mialem xenoxa z 2006r. ktory dzialal do wczoraj :) dopadl go RROD. Dzisiaj kupilem bialego slima 4gb w media za 569 z padem. Nowka sztuka cena rewelacja :)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

budensik

Świeżak
Świeżak
Czyli ogólnie proszę Państwa która wersja jest najlepsza do grania z wypalonych płyt .Interesuję mnie aby konsola była jak najmniej awaryjna i abym mógł bez problemu wypalać najnowsze tytuły takie jak crysis3 .Gra online mnie nie interesuje .Proszę o sugestie co powinienem kupić i ile zapłacić maksymalnie za używkę?
 

Remix27

Banned
jaspera lub slime max do 2011sierpien, pozniejsze lt okolo 350zl
 

mseredin

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odp: Porównanie: Arcade, Premium, Elite, Slim

Jesli granie on-line cie nie interesuje to lepsze bedzie rgh. Nie musisz wypalac plyt bo graszvz dysku wiec ogolnie wyjdzie znacznie taniej niz LT.

Wysyłane z mojego NexusHD2 za pomocą Tapatalk 2
 

BialyGTi2

Banned
Użytkownik
Ja Aktualnie posiadam Slima :) w Macie
 

kamil90

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dziś zamówiony Slim 250 GB za 849 zł. Jeszcze zastanawiam się co do gier.
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Dziś zamówiony Slim 250 GB za 849 zł. Jeszcze zastanawiam się co do gier.
Pisz do mnie na PW gg mam pare gierek w dobrych cenach.
 

adrian7735

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
zapomniales dodac do poradnika wersji "CORE" podobnie jak "premium" nie jest juz produkowana i ma PRZEWODOWY pad :)
 

gta04eflc

Użytkownik
Użytkownik
ja mam xbox 360 slim jest super nie narzekam wszystko pieknie chodzi bez zacinki mam go juz 1,5 i tylko raz sie zacial oczywiscie jak mi spadl z polki :D
 

ppa1991

Świeżak
Świeżak
wersja slim według mnie jest najlepsza, najbardziej dopracowana i najstabilniejsza
 

KrzysztofMagiczny

Użytkownik
Użytkownik
Myślicie, że warto zbierać na taki zestaw: KONSOLA XBOX 360 JASPER LT 3.0 GRY 12MSC GWARANCJI (3210604717) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ?
Gwarancja jest, Jasper jest, LT 3 jest, kabelki są, pad jest. Wspomniana gwarancje jest roczna, także chyba nie można mówić tutaj o wadliwych modelach :)
 

Remix27

Banned
Ktos ci daje wlasna. Juz nie ma gwarancji ms na takie fat.
 

Kryniuk

Użytkownik
Użytkownik
A ja naprzyklad mam Elitke Xenona i sie nic nie psuje juz od ponad roku przy moim używaniu no i przy 5 latach używania ogólnego bo 2008 rocznik choć moze to juz Jasper mimo tego jestem zadowolony i nie zamienilbym go na slima :)

Wysłane z mojego SK17i za pomocą Tapatalk 2
 

Remix27

Banned
Masz falcona nie ma elite xeon.chyba ze masz obudowe z elite. Rrod cie przekona jak sie mylisz szybko.
 

Kryniuk

Użytkownik
Użytkownik
Moze i tak, na razie sie nie skarżę

Wysłane z mojego SK17i za pomocą Tapatalk 2
 

kox99

Świeżak
Świeżak
Ja wybrałem wersję Premium, którą odkupiłem od kolegi za 350zł z 5 grami.
 

michalxbox360sprzedaz

Użytkownik
Użytkownik
Mam slima, wcześniej premium i z obu jestem zadowolony
 

xbox360g

Banned
A ja mam Premium z Jasper i nie było rrod i wszystko dobrze chodzi nie grzeje sie i nie mam z nim problemu i mam wejscie i kabel HDMI.
 

Do góry Bottom