Wiedza Porównanie: Arcade, Premium, Elite, Slim

Skyfall1995

Użytkownik
Użytkownik
Dla mnie to jest śmieszne bo ostatnio kupiłem Xbox 360 Slim i podłączam na spokojnie w domu i nie ma kabla HDMI i to jest śmieszne ze taka wielka firma jak Microsoft żydzi kawałek kabla, który kosztuje grosze ...

A co do Xboxa 360 Slim dobrze mi się sprawuje,ogólnie wygląd mi się strasznie podoba i ze cicho strasznie pracuje w porównaniu do starszych wersji Xboxa :)
 

the mistic

Banned
Dla mnie to jest śmieszne bo ostatnio kupiłem Xbox 360 Slim i podłączam na spokojnie w domu i nie ma kabla HDMI i to jest śmieszne ze taka wielka firma jak Microsoft żydzi kawałek kabla, który kosztuje grosze ...

A co do Xboxa 360 Slim dobrze mi się sprawuje,ogólnie wygląd mi się strasznie podoba i ze cicho strasznie pracuje w porównaniu do starszych wersji Xboxa
kabel kosztuje 7zl (i w zestawie one niby jest z pokazu rozpakowania)Ostatnia wersja slim 360 jest ładniejsza od tego co jest obecnie.
 

FabulousDolphin

Świeżak
Świeżak
Ja od 2008 mam Arcade i jestem z niego zadowolny. Jedyne co, to musiałem dokupić dysk i nie było fajnych gier na początku. Same demówki :(.
 

RemiGelitE

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Posiadam Elite Jasper od dwóch tygodni, wczesniej ps3 fat ale ylod a naprawiac sie nie oplacalo ;-:. Ale powiem że ten elite to tylko jedna wade ma, brak wifi :D
 

nastkapol

Dziewczyna
Dziewczyna
Świeżak
Ja posiadam slima i jestem z niego zadowolona :D a co do tego kabla HDMI, ja większych problemów z nim nie miałam bo dostałam aż 2 zapakowane :)
 

kalki4

Banned
ja właśnie czekam na elitke , jutro ma przyjść , ale z wielu wypowiedzi ponoć najlepszy (jasper) niby głośniejszy, ale lepiej chłodzi
 

the_mask

Banned
Użytkownik
Pod warunkiem że te głośniejsze chłodzenie nie jest zrobione na falconie w czarnej obudowie. Już tu paru takich oszustów było na forum i allegro.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalk
 

Kryniuk

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam Falcona z koncu produkcji chodzi dalej idealnie posiadam go juz z 2 lata a jego rocznik 2008 :p

Wysłane z mojego TOSHIBA_AC_AND_AZ za pomocą Tapatalk 2
 

TheArmacre

Świeżak
Świeżak
Ja kupiłem za 70 zł premium z jasprem działa ! ale muszę wymienić stacje dysków zasilacz i pad lepsze to niż nic :D
 

TheArmacre

Świeżak
Świeżak
Prosze was o pomoc jaki może być wina x pudła premium że nie domyka się stacyjka i słysze głośne warczenie i nie może się załadować (sprawdzałem szybko czy działa konsola )
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Prosze was o pomoc jaki może być wina x pudła premium że nie domyka się stacyjka i słysze głośne warczenie i nie może się załadować (sprawdzałem szybko czy działa konsola )
Gumka ( taki pasek kinowy ) lub coś masz źle złożone w napędzie albo czujnik padł, trzeba rozbierać i sprawdzić.

Sent from my GT-P5110 using Tapatalk 4
 

TheArmacre

Świeżak
Świeżak
Wiesz czy są jakieś filmy ja to wyczyścić czy coś albo jakaś instrukcja .(chce wydać mało bo muszę pada i kabel od zasilacza kupić)
 

prawomen

Użytkownik
Użytkownik
Niedawno kupiłem Xbox 360 Slim 250 GB z kinectem.
Trochę się zdziwiłem że w zestawie nie było kabla HDMI.
Wydawało mi się że dziś to już standard :biggrin:
 

Krzychu1987

Banned
Trochę się zdziwiłem że w zestawie nie było kabla HDMI.
Według mnie to dobrze, to jak z ładowarkami do telefonów, nie powinno być ładowarek w zestawach, kart pamięci także, to wszystko jest zunifikowane i z założenia każdy takie akcesoria posiada a jak niema to sobie dokupi jaki będzie potrzebował a nie się okazuje ze kabel z zestawu jest o 10cm za krótki. Bo po co mam płacić za coś co już posiadam, albo tego nie chce.
 

prawomen

Użytkownik
Użytkownik
Na szczęście jakiś kabel hdmi znalazłem.
Wydając jednak 1349 zł na nową konsolę oczekiwałem jednak że kabelek hdmi już będzie w zestawie :biggrin:
 

danielson9415

Świeżak
Świeżak
Wczoraj zakupiłem X360s i jestem jak narazie bardzo zadowolony ;) Poprzednio tylko na falconach ale jest git :) W zestawie nie było kabla HDMI, lecz kupiłem pakiet: pilot+pad+kabel HDMI .
 

CrimsonTomb20

Świeżak
Świeżak
No, w sumie dołączając się do tego tematu ja bym wybrał Slim'a lub Elite, Tak Elite posiadam i jak dotąd już 4 lata wytrzymała chociaż miała errory e64 i e68 ale obeszłem się, i zastanawiam się nad kupnem Slima ponieważ u mnie w konsoli jest pewna granica w roku produkcji gry np teraz jakbym miał tylko włączać gry które powstały do 2011 chociaż nie wiem... Pozdraweiam Crimson :)
 

MoniqueJulie

Świeżak
Świeżak
Witajcie, czy XBOX 360 arcade, 2 generacja, z 2010 roku, dysk 250gb za 400zł jest wart kupna? Dodam że konsola jest przerobiona, a do konsoli sprzedawca dodaje 50 gier.
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jeżeli rzeczywiście konsola z MFR Date (2010) to się opłaca.
 

Kaczor1243

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ogólnie fajne porównanie
 

Do góry Bottom