Porozmawiajmy o nadchodzących grach

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Taki luźny temat. Pewnie Seth się wścieknie :spank:. Co tam. Najwyżej usunie.
Czasem trzeba wyjść poza schemat.

Dziś będzie o nadchodzących grach tej jesieni. Co sądzicie? Co będzie największym przebojem i czy jakaś gra zbliży się choć na wyciągnięcie ręki do Wiedźmina 3.
Póki co mam preorder na Fallout 4 ale strrrrasznie kusi Star Wars: Battlefront.
Ciekawie wygląda też Mad Max, ale trochę niepokoi fakt, iż wychodzi na poprzednią generację.

GOW bym brał w ciemno, gdyby wydali wszystkie 3 części.

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Wątek przyklejony.
Tylko bez kłótni i OT proszę.

BialyGTi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
sadze ze duza sławę zbierze Forza 6 :) Ja osobiście czekam tez na Lare ale jako multi to mysle ze Fallout 4 bedzie ok

interesowała mnie tez Mafia III ale na ta chwile odpuszczam

wojek_gacek

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Zeby tylko nie dali doopy z battlefrontem bo czekam na ta gre jak szczerbaty na suchary [emoji14]

jagmar

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
ja czekam na Forze 6, Quantum Break no i wiadomo Tom Clancys (the Division i Wildlans).

Nie pogardzę również nowym hitmanem i... fajnie by było jakby tekken 7 wyszedł w końcu ;)

f1older

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
forza 6, mgs 5, fallout 4, just cause 3. reszta dla mnie może nie istnieć. ;P

ps. ależ mi się cyferki ułożyły. :D

wojek_gacek

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
forza 6, mgs 5, fallout 4, just cause 3. reszta dla mnie może nie istnieć. ;P

ps. ależ mi się cyferki ułożyły. :D
Like a boss :>

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
No właśnie. Tomb Raider. Zapomniałem.
Szkoda że Fallout 4 i Star Wars wychodzą tak blisko siebie. Nie da się ogarnąć wszystkich gier. The Division i Quantum Break to dopiero 2016.

warone

Banned
Użytkownik
Dodatek do destiny + Halo 5 i do konca roku mam w co grać choc znając życie i tak zakupie cos dodatkowo .

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
ja po zagraniu w Ground Zeros bardzo sie napalilem na MGS5, do tego oczywiscie Forza 6, Lara no i moje ukochane WWE 2k16, te gry kupuje w ciemno odrazu, reszte kupie po premierze jak potanieje <ok>

aaaa zapomniałem o Gearsach bo tanie sa :D

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Ciekawie wygląda też Mad Max, ale trochę niepokoi fakt, iż wychodzi na poprzednią generację.

GOW bym brał w ciemno, gdyby wydali wszystkie 3 części.
Dla informacji :)
1. Mad Max nie wychodzi na poprzednią generację. Chyba, że poprzednia to dla cb XO i PS4 :D . Prace nad wersjami X360 i PS3 zostały dawno wstrzymane.
2. Kupując nowego GOW dostajesz dostęp do GOW 1,2,3 + Judgement jeżeli zagrasz w GOW:UE do 31.12 - oczywiście GOW serie otrzymasz jak wejdzie wsteczna kompatybilność dla wszystkich.

Ja czekam na:
Tomb Raider
Mad Max
Forza 6 (która sobie sprezentuje "chyba" na urodziny we wrześniu)
MGS5
Star Wars Battlefront
Just Cause 3 (chociaż jakoś mega nie jestem przekonany do tej gry)

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Forza 6 - obowiązkowo,
Tomb Raider - jak wytrzymam to dopiero na PC,
Halo 5 - ciekawi ale nie mam wielkiego parcia,
Gears Of War Unlimited - chętnie zagram,
Metal Gear Solid 5 - nigdy mnie ta seria nie interesowała ale jak wyjdzie też na PC to nie omieszkam zagrać a może mi się wkręci,
Star Wars - korci ale odpada ze względu na brak singla,
Just Cause 3 - na bank zagram ale po słabej drugiej cześć nie mam już parcia na tą serię.
Crackdown 3 - obowiązkowo,
Mad Max - w ogóle mnie nie interesuje.

Trick76

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jaj w tym roku czekam tylko na:
Mad Max - post-apo łykam bez popity
Fallout 4 - wiadomka
Wasteland 2 - jak wyżej
Może wyjdzie jeszcze jakaś gra, która mnie zainteresuje, to się przyjrzę, ale na chwilę obecną i tak jestem do tyłu z kilkoma tytułami (choćby Wiedźmin 3, którego jeszcze nie kupiłem, bo hypu na grę nie miałem, a właściwie to na zakup od razu po premierze). Do tegoczekają na mnie gry z EA Access, Ryse: Son of Rome oraz State Of Decay: Year One Survival Edition. Jest dobrze.

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Dla informacji :)
1. Mad Max nie wychodzi na poprzednią generację. Chyba, że poprzednia to dla cb XO i PS4 :D . Prace nad wersjami X360 i PS3 zostały dawno wstrzymane.
Zasugrowałem się tym:

Trick76

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Zasugrowałem się tym:

Jeśli brak wersji na X360 i PS3 sprawi, że gra będzie wyglądała lepiej, to jestem za. Oczywiście szanuję posiadaczy konsol poprzedniej generacji, ale w końcu kiedyś musi nastąpić podział i sytuacja, że nowe gry będą wychodziły już tylko na aktualną generację. Trzymam kciuki za Mad Maxa. Oby był to rewelacyjny tytuł.

Sebsky

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak dla mnie pewniaki (na tą chwilę) to:
- Fifa 16 - gram w każdą cześć od 2000 roku więc i ta mnie nie ominie. Do tego mamy ekipę na wirtualne kluby więc zapraszam chętnie wszystkich graczy.
- Forza Motorsport 6 - fan serii i do tego jedyna solidna gra samochodowa jak na razie.
- Rise of the Tomb Raider - mega klimat, mocno zainteresowany po pierwszej części. Chciałbym żeby w tej części nie było Mutli bo w poprzedniej był straszny.
- Fallout 4 - Fallout 3 zrobił na mnie duże wrażenie, a 4 opiera się na poprzedniej więc biorę w ciemno.

Pół na pół:
- Tom Clancy's Rainbow Six: Siege - ciekawy tryb multiplayer (5vs5), jeżeli znajdzie się ekipa to chętnie pogram.

Odpada jak na razie po dotychczasowych informacjach:
- Need for Speed - dużo fajnych zapowiedzi dlatego pewnie wyjdzie jak z Watch Dogs. Do tego po jednych z filmików z latającą kamerą i modelem jazdy niczym w Burnout gra mnie nie przekonała. Niby powrót do korzeni, ale jakoś w to wątpię. Ostatnie parę części mnie zawodziły, więc na cuda nie liczę.
- Call of Duty: Black Ops III - tryb kooperacji w kampanii, fajna sprawa. Ale po obejrzeniu relacji z meczu na Gamescom 2015 zrezygnowałem z gry. Klimat w ogóle mnie nie wciągnął i do tego multiplayer dalej opiera się na zabawie w berka. Ogólnie Titanfall 2...
- Halo 5 - przeszedłem wszystkie części na x360 w trybie coop, ale klimat kosmosu kompletnie mnie nie interesuję, bez szału.
- Star Wars: Battlefront - znakomite sceny z trybów multiplayer, ale nigdy nie grałem w żadną z części. Z czegoś trzeba odpuścić :)
- Just Cause 3 - w tej grze można tak na prawdę i wszystko i nic, odpada.
- Hitman - jeżeli chcą mi wrzucić wersję demo za 250 zł to chyba sobie żartują.
- Mad Max - po prostu mi się nie podoba.

Są to chyba wszystkie gry z tych większych premier do końca 2015 roku. O reszcie gier na razie nie wspominam bo za mało informacji o nich mamy. Jedynie co mogę powiedzieć o Mafii 3, że zepsuli kompletnie tą grę. Po wrzuconym ostatnio filmiku z gry, złapałem się za głowę i chciałem płakać. Wybuchy przy kolizjach i dachowanko - śmieszne. Jakieś pioruny nad głowami, autocelowanie na koła, eh :(

Pozdrawiam,
Sebastian.

PS. Dodawać do znajomych Gt: S3BSKY. Chętnie pogram na multi we wszystko co mam :)

Ostatnia edycja:

paTherion

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
To od początku.
Forza 6 - jest ultimate a po drodze dokupuję vipy do wcześniejszych wydań żeby otrzymać wszystkie możliwe samochody na start. Taken King także czeka już na dysku. Potem dopiero fallout i ze względu na niego odpuszczam sobie Tomb Raider (choć poprzednia część bardzo mi się podoba) a także Halo 5 (MCC także czeka na ogranie). Gry super ale sorry do F4 dla mnie żadna startu nie ma ;). Star Wars to nie mój klimat i brak singla - pewnie wypróbuję w ea access. Fifa będzie tania jak barszcz ze zdrapek które ludzie dostaną z bundlami. Gier na dysku do tego tyle nieogranych że aż wstyd się przyznać tak więc będzie w co grać. No i oczywiście obydwa kotlety pod koniec sierpnia tez biorę (gow i dishonored ). A przyszły rok należy do quantum break i nie mam żadnych wątpliwości że to będzie mega hit. ;)

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

bld

XBOX MANIAK
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
GOW remaster to jest must have !!! oczywiście forza pozamiata , ciekawi mnie tom clancys the division , jedni mówią że crap drudzy że jest ok , tylko jedno ale ta gra tylko pod multi ;/

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Miałem preorder na GOW i Fallouta 4 i anulowałem. :)
Sam nie wiem czemu. GOW musi poczekać, a Fallout 4 po wstępnych opiniach wygląda jak postapokaliptyczny COD. Pewnie i tak się skuszę, ale póki co mam mieszane uczucia. Za to gdybym mógł mieć już Quantum Break... ehhh

Trick76

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ja odliczam już tylko godziny, by dorwać w swoje ręce Mad Max "The Ripper" Edition i reszta od tego momentu będzie mało istotna. Coś czuję, że pozostałe gry pokryją się lekkim kurzem. A Wy planujecie zakup Mad Max? Po gameplay'u na twitchu, widzę, że jest MOC!! Wooww. Do tego za jakiś czas kupię Wasteland 2, a pod koniec roku może Fallout 4.

Do góry Bottom