Porozmawiajmy o nadchodzących grach

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Bardzo czekałem na rdr 2 ale mówi się trudno ogra się na scorpio ;P takze czekam na : Agony,sea of theives ,kingdom come deliverance,gry od telltale,cuphead ,cod ww2, ac origins,fc 5 ,Vampyr i zapewne coś się by jeszcze znalazło

Caremoon

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
@krzys1190 czyli mam rozumieć, że pełny sezon tej gry, który można obecnie kupić składa się tylko z 5 misji i dziękuję dobranoc koniec gry? Jeśli tak to ile mniej wiecej zajmuje przejście? Jeśli jest tak jak twierdzę to twórcy strzelili sobie w stopę...

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Główna fabuła składa się z 6ciu misji które można przejść na rympał w 1,5h albo i w 100h zależy jak kto gra, do tego na tych samych mapach są misje poboczne i w sumie nie różnią się od fabularnych po prostu dostajemy inne cele do zabicia. Przechodząc misje poboczne odblokowują się nowe wejścia, przedmioty nabija lvl.

Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.

Caremoon

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dzięki za link. No to widzę, że gra d*py nie urywa pod względem długości...nie wiem czy jest sens jej kupna dla 6 misji. A co z 2 sezonem? Będzie darmowy czy trzeba będzie go wykupić?

Caremoon

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
@jagmar

Jeśli mam wydać 140-150 zł za grę i dostać tylko 5 misji no to wybacz, pytam się w ten sposób bo jest to po prostu kradzież w biały dzień. Czyli 2 sezon z kilkoma misjami również będzie kosztował 140-150 zł? (Mówię o nowych grach w wersjach pudełkowych bo tylko takie mnie interesują).

jagmar

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Czyli 2 sezon z kilkoma misjami również będzie kosztował 140-150 zł? (Mówię o nowych grach w wersjach pudełkowych bo tylko takie mnie interesują).
oczywiście że tak... i to nawet drożej ;)

pytam się w ten sposób bo jest to po prostu kradzież w biały dzień
zgadzam się... dlatego była taka fala hejtu za pocięcie Hitmana na odcinki...

ArassPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
@jagmar

Jeśli mam wydać 140-150 zł za grę i dostać tylko 5 misji no to wybacz, pytam się w ten sposób bo jest to po prostu kradzież w biały dzień. Czyli 2 sezon z kilkoma misjami również będzie kosztował 140-150 zł? (Mówię o nowych grach w wersjach pudełkowych bo tylko takie mnie interesują).
To ciesz się, że chcesz kupić kompletny sezon. Inni kupowali odcinkami.

Caremoon

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Myślicie, że kiedyś twórcy wypuszczą płytę z kompletną grą tak na 100% a nie wydawaną sezonami? Jestem fanem tej serii, ale nie jestem w stanie kupić tej gry obecnie wiedząc, że posiada tylko 5 misji i koniec.

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
5 misji to kpina w porównaniu z poprzednimi grami o łysym a fabuły praktycznie nie ma ale sama gra jest dobra, warto zagrać. Jak ci szkoda wydać ~140zł na tę grę to poszukaj dostępu do konta a jak ci się nie spieszy to poczekaj jak piszesz aż ceny spadną.

adamek9995

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Panowie i Panie, mam pytanie bo już się gubię.. Ile jest części THE WALKING DEAD ?
Posiadam to:
przelazłem całe, później to:
i nie wiem co jest następne ? Chciałbym przejśc wszystko po kolei, ale są rózne paczki z tymi grami że już nie ogarniam co kupić a co nie bo już mam itp pomoze ktoś ? :)

edek90

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Trochę się napaliłem na Crash Bandicoot N. Sane Trilogy na XboxOne, a chyba będzie lipa, bo ze wszystkich sklepów oferta została usunięta, zarówno z SuperGamer jak i Base.com :/

Do góry Bottom