Porozmawiajmy o nadchodzących grach

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
@dragod warto czekać, aż pojawi się w EA Access :D. A za ten czas ogrywać sobie Fifę 15 bądź 16 w EA Access :).
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Co myślicie o przedsprzedażny FIFA 17?? W Media Expert jest po 229 wersja pudełkowa, czy warto kupić teraz czy np w dniu premiery?? Chodzi mi o cenę... Spadnie czy też może podskoczy ...??
Zrób sobie preordera fify 17 z opcją zapłaty w sklepie bądź przy kurierze. Jeśli cena podskoczy to będziesz się cieszył, że będziesz miał taniej. Jeśli w tym czasie wyjdzie jakaś promocja gdzie indziej to sobie anulujesz zamówienie :) Ja tak zrobiłam z Battlefieldem 1.
 

ArassPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
@dragod warto czekać, aż pojawi się w EA Access :D. A za ten czas ogrywać sobie Fifę 15 bądź 16 w EA Access :).
Jeżeli ktoś jest nastawiony na FUT to jednak F17. Szkoda, że nie ma osobnego tytułu dla FUTa. Kiedyś na pc istniało FIFA WORLD.

Jak zakupię box BF1, to co z premium? Premium będzie cyfrowe ale gra nadal z płyty będę musiał uruchamiać? Jako, że nigdy nie używałem płytek ( w tamtym tygodniu rozdziewiczyłem swojego kilkumiesięcznego x1) jak wygląda z wytrzymałością. Chcę zakupić zarówno fife jak i bf i będą to gry mocno eksploatowane.
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jeżeli ktoś jest nastawiony na FUT to jednak F17. Szkoda, że nie ma osobnego tytułu dla FUTa. Kiedyś na pc istniało FIFA WORLD.

Jak zakupię box BF1, to co z premium? Premium będzie cyfrowe ale gra nadal z płyty będę musiał uruchamiać? Jako, że nigdy nie używałem płytek ( w tamtym tygodniu rozdziewiczyłem swojego kilkumiesięcznego x1) jak wygląda z wytrzymałością. Chcę zakupić zarówno fife jak i bf i będą to gry mocno eksploatowane.
Xone i tak instaluje wszystko na dysku, tak więc płyt używa tylko do sprawdzenia licencji. O napęd i płyty w związku z powyższym nie masz się co bać.
 

TeramitzuOne

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czy gra Happy Few jest już dostępna w opcji Game Preview?

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
 

Tomek958

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zrób sobie preordera fify 17 z opcją zapłaty w sklepie bądź przy kurierze. Jeśli cena podskoczy to będziesz się cieszył, że będziesz miał taniej. Jeśli w tym czasie wyjdzie jakaś promocja gdzie indziej to sobie anulujesz zamówienie :) Ja tak zrobiłam z Battlefieldem 1.
Właśnie, a pamiętacie może przy okazji Fify 16 czy im bliżej premiery tym preordery były tańsze jeszcze ?
 

podly12

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
O kur.. aż dziwnie jeszcze nikt o to nie zapytał.

A co sadzicie o nadchodzącej premierce Forzy Horizon 3.
Na 100% kupie tylko mam dylemat, fh2 wciągneła mnie na dluugo dlugo i ubolwałem ze nie miałem dostepu do niektórych fajnych samochodów.
I tu mój dylemat, jest sens wywalić 360zl na wersje deluxe ? Czy kupić sama podstawe za te 260zł i nie przepłacać.
 

TeramitzuOne

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
O kur.. aż dziwnie jeszcze nikt o to nie zapytał.

A co sadzicie o nadchodzącej premierce Forzy Horizon 3.
Na 100% kupie tylko mam dylemat, fh2 wciągneła mnie na dluugo dlugo i ubolwałem ze nie miałem dostepu do niektórych fajnych samochodów.
I tu mój dylemat, jest sens wywalić 360zl na wersje deluxe ? Czy kupić sama podstawe za te 260zł i nie przepłacać.
Ja wziąłem wersję ultimate. Kupiłem zdrapki w X-Kom chyba płacąc 95 PLN za zdrapke o nominale 100 PLN.

Wersja sklepowa stoi za 250 PLN a ja mam Ultimate za 300 z jakimś hakiem.

Forze zawsze kupuje w wersji Ultimate. I tak nigdy jej nie sprzedam a tak jak mówisz zabawy jest mnóstwo.

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
 

podly12

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mogłbyś mi na privie wysłać link i opisać dokładnie jak to zrobić, bo jeszcze czegoś takiego nie robiłem i niechce na marne kasy wywalic : P

Wersja ultimate, kosztuje 360zl na xbox store. To niewiem jak ty to zrobiłes
 

ziomek13136

Świeżak
Świeżak
O kur.. aż dziwnie jeszcze nikt o to nie zapytał.

A co sadzicie o nadchodzącej premierce Forzy Horizon 3.
Na 100% kupie tylko mam dylemat, fh2 wciągneła mnie na dluugo dlugo i ubolwałem ze nie miałem dostepu do niektórych fajnych samochodów.
I tu mój dylemat, jest sens wywalić 360zl na wersje deluxe ? Czy kupić sama podstawe za te 260zł i nie przepłacać.
Właśnie miałem pisać o nowej Forzie :D
Jestem fanem od pierwszej części z pierwszego X'a, mówisz, że masz dylemat odnośnie wersji deluxe. W obecnym modelu Forzy DLC z samochodami wychodzą też po season Passie do tego i FH i FH2 miały osobne dodatki (Rally i Storm Island) więc moim zdaniem bardziej opłaca się poszukać zwykłego Preorderu w dobrej cenie, a dodatki kupić jakiś czas po premierze w promocji na Goldzie :D

Dla osób, które słyszały o Forzie ale chcą się dowiedzieć więcej i zadecydować czy warto zamówić trzecią odsłonę:

Ten film powinien Wam pomóc wyrobić opinię, pozdro chłopaki :D
 

vannt93

Banned
Użytkownik
Świeżak
Moja Overwatch: D
 

tookiest

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ktoś wie czy po kupnie Wieśka GOTY będę mógł grać tylko w dodatki bez przechodzenia kolejny raz podstawki? Słyszałem, że savy sie nie przenoszą a interesują mnie tylko dodatki.
 

agentwp

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
 

tookiest

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Chce miec na CD:)
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Na CD mówisz to się nie doczekasz ;D
 

BaronTheStig

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mam pytanie odnośnie Forzy Horizon 3.
Czy jest możliwość zakupu Pre-Ordera wersji Deluxe lub Ultimate, ale w wersji pudełkowej? Nie chcę mieć wersji elektronicznej takiej fajnej gry tylko chcę ją dołączyć do kolekcji na półkę. Wie ktoś coś na ten temat?
 

Sebsky

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Niestety, ale nadchodzący TitanFAIL 2 gorszy od swojej poprzedniczki. Pograłem 1h w pre alpha i w ogóle mnie gra nie porwała jak kiedyś. Nie wiem czy też macie takie wrażenie, ale postacie są bardzo "papierowe", jeden, dwa strzały i zgon. Podobnie z resztą jest tak w Rainbow Six: Siege, a tego nie lubię najbardziej w grach FPS. Nie czuć kompletnie, że jest się na polu walki, nuda totalna :(
 

jagmar

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
dokładnie... Z Titanfall 2 jest źle... nie ma tego dynamizmu w ruchu... pilot biegnie tak jakby szedł... a jak idzie to tak jakby dreptał... po drugie gra jest na siłe ubajerzona... nie ma tego klimatu... a walki to jeden wielki chaos... coś mi się wydaje że złotówki zostaną na inną produkcję... niestety...
 

Abandon

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
To jest wczesna alpha i raczej nie ma co tym sie wzorować . Finalny produkt na pewno sie zmieni a tu raczej sprawdzają stabilność gry lub inne pierdoly
 

Sebsky

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No moim zdaniem nic się nie zmieni jeśli chodzi o rozgrywkę. Mogą właśnie jedynie co poprawiać to interfejs, który jest tragiczny, ewentualny balans broni czy tam umiejętności itp. itd., ale gameplay nie ulegnie tak drastycznej zmianie, żeby mnie przyciągnęło. Oczywiście to moje zdanie :)
 

Do góry Bottom