Porozmawiajmy o nadchodzących grach

B0ni3k

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Remaster pierwszej części Darksaidersa bedzie 22listopada mi jedynka bardzie przypadla do gustu niz dwujka, tylko ceny nigdzie nie znalazłem i jestem ciekawy jaka bedzie

szyszek2121

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ja to się muszę w końcu wyposażyć w zaległości... pewnym kupnem będzie Forza Horizon 3 i myślę nad Watch Dogs 2, nie wiem jeszcze czy się opłaca ale z tego co widziałem na YT to gierka niczego sobie :D

szyszek2121

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Dawno nikt tutaj nie pisał a ja akurat mam temat więc czemu nie :D Co sądzicie, o ile słyszeliście, o zapowiedzianym już Test Drive Unlimited 3 ? Bigben Interactive odkupiło licencję na serię i zaczęli prace nad TDU3. Ja mam duże nadzieje co do tej gry, za duże na pisanie tutaj, prędzej w osobnym wątku. Mam tylko nadzieję że nie będzie jak z dwójką i tym razem zrobią ulepszoną wersję pierwszej części :) Piszcie co sądzicie :D

szyszek2121

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Patrząc na dorobek tej firmy i tytuły gier których nie znam a nawet nie obiły mi się o uszy raczej podchodzę do tego na chłodno.

Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.

Moje wymagania: porządnie projektowana fizyka!
Ejj, a to nie ten Bigben Interactive który jest odpowiedzialny za WRC6, WRC5 i jeszcze kilku innych dobrych grach ? Czy się myle ? :D

ghost_666

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie wiem czemu nie został jeszcze założony wątek dotyczący Mass Effect: Andromeda, bo gra już od dziś od 22:30 dostępna jest dla posiadaczy xboxa one na EA Access. Bez wątpienia będzie to jedna z ważniejszych premier tego roku.

ArassPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nigdy nie grałem w Hitmana, więc to w pełni skradania, czy można na pełnej ... petardzie wjechać? Nie trzeba czekać xx minut aby jakiś npc podszedł w odpowiednią lokację aby wykonać zadanie?

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Przecież w hitman o to chodzi, to nie rambo ;D
Można na pełnej pycie wlecieć rozwalić cel i uciec ale niełatwo czasami zwiać gdyż łysy biega tak na 1/4 gwizdka, wszytko zależy od mapy misja #4 jest w ten sposób chyba niewykonalna gdyż tam wszyscy mają karabiny. Swoją drogą to nie ma sensu bo to tak fabułę przejdziemy w 1,5 godziny jak nie krócej.

Do góry Bottom