Porozmawiajmy o nadchodzących grach

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Szykujecie się jeszcze na coś w tym roku?
Jak tam wypada Watch Dogs 2?
 

B0ni3k

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Remaster pierwszej części Darksaidersa bedzie 22listopada mi jedynka bardzie przypadla do gustu niz dwujka, tylko ceny nigdzie nie znalazłem i jestem ciekawy jaka bedzie
 

Abandon

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
W tym roku już tylko deadrising 4 z premier .
 

szyszek2121

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ja to się muszę w końcu wyposażyć w zaległości... pewnym kupnem będzie Forza Horizon 3 i myślę nad Watch Dogs 2, nie wiem jeszcze czy się opłaca ale z tego co widziałem na YT to gierka niczego sobie :D
 

jagmar

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
WD2 na pewno kupię... poluję na jakąś okazję :)
 

BialyGTi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
WD2 na pewno kupię... poluję na jakąś okazję :)
Nie ty jeden tez szukam wd2
 

kkkamilll

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Sorki ze tutaj ale nie wiem gdzie to napisać. Grał ktoś z was na X1 w Outlast? Nigdzie jej znaleźć nie można :/

Nabazgrane z miniacza G2 / TTalk 4.9.5[emoji769]^^
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witam. Sorki ze tutaj ale nie wiem gdzie to napisać. Grał ktoś z was na X1 w Outlast? Nigdzie jej znaleźć nie można :/

Nabazgrane z miniacza G2 / TTalk 4.9.5[emoji769]^^
Tak ostatnio nawet była w świetnej promocji z dlc w zestawie.
 

kkkamilll

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Gdzie ta promocja?

Nabazgrane z miniacza G2 / TTalk 4.9.5[emoji769]^^
 

kkkamilll

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Aha szkoda :/ ale widze że w grudniu pojawi się w GWG tyle ze bez dodatku :)

Nabazgrane z miniacza G2 / TTalk 4.9.5[emoji769]^^
 

szyszek2121

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Dawno nikt tutaj nie pisał a ja akurat mam temat więc czemu nie :D Co sądzicie, o ile słyszeliście, o zapowiedzianym już Test Drive Unlimited 3 ? Bigben Interactive odkupiło licencję na serię i zaczęli prace nad TDU3. Ja mam duże nadzieje co do tej gry, za duże na pisanie tutaj, prędzej w osobnym wątku. Mam tylko nadzieję że nie będzie jak z dwójką i tym razem zrobią ulepszoną wersję pierwszej części :) Piszcie co sądzicie :D
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Patrząc na dorobek tej firmy i tytuły gier których nie znam a nawet nie obiły mi się o uszy raczej podchodzę do tego na chłodno.

https://en.wikipedia.org/wiki/Bigben_Interactive

Moje wymagania: porządnie projektowana fizyka!
 

szyszek2121

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Patrząc na dorobek tej firmy i tytuły gier których nie znam a nawet nie obiły mi się o uszy raczej podchodzę do tego na chłodno.

https://en.wikipedia.org/wiki/Bigben_Interactive

Moje wymagania: porządnie projektowana fizyka!
Ejj, a to nie ten Bigben Interactive który jest odpowiedzialny za WRC6, WRC5 i jeszcze kilku innych dobrych grach ? Czy się myle ? :D
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
https://en.wikipedia.org/wiki/Bigben_Interactive

https://en.wikipedia.org/wiki/Black_Bean_Games

Nie wiem ale to chyba są dwie rożne firmy, nie chce mi się teraz szukać a wiem że wiki nie można wierzyć na 100% więc możesz mieć rację.
 

ghost_666

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie wiem czemu nie został jeszcze założony wątek dotyczący Mass Effect: Andromeda, bo gra już od dziś od 22:30 dostępna jest dla posiadaczy xboxa one na EA Access. Bez wątpienia będzie to jedna z ważniejszych premier tego roku.
 

Caremoon

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czy ktoś chciałby się wypowiedzieć na temat gry Hitman? Warto ją nabyć?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Warto, gra nie ma błędów, ma ładną oprawę wizualną, dopracowaną mechanikę jedyne co to jest krótka bo ma aż tylko 5 lokacji a na nich 5 zadań fabularnych reszta to powrót do tych samych lokacji gdzie mamy do zabicia inne cele.
 

ArassPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nigdy nie grałem w Hitmana, więc to w pełni skradania, czy można na pełnej ... petardzie wjechać? Nie trzeba czekać xx minut aby jakiś npc podszedł w odpowiednią lokację aby wykonać zadanie?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Przecież w hitman o to chodzi, to nie rambo ;D
Można na pełnej pycie wlecieć rozwalić cel i uciec ale niełatwo czasami zwiać gdyż łysy biega tak na 1/4 gwizdka, wszytko zależy od mapy misja #4 jest w ten sposób chyba niewykonalna gdyż tam wszyscy mają karabiny. Swoją drogą to nie ma sensu bo to tak fabułę przejdziemy w 1,5 godziny jak nie krócej.
 

Do góry Bottom