Porozmawiajmy o nadchodzących grach

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Bardzo czekałem na rdr 2 ale mówi się trudno ogra się na scorpio ;P takze czekam na : Agony,sea of theives ,kingdom come deliverance,gry od telltale,cuphead ,cod ww2, ac origins,fc 5 ,Vampyr i zapewne coś się by jeszcze znalazło
 

Caremoon

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
@krzys1190 czyli mam rozumieć, że pełny sezon tej gry, który można obecnie kupić składa się tylko z 5 misji i dziękuję dobranoc koniec gry? Jeśli tak to ile mniej wiecej zajmuje przejście? Jeśli jest tak jak twierdzę to twórcy strzelili sobie w stopę...
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Główna fabuła składa się z 6ciu misji które można przejść na rympał w 1,5h albo i w 100h zależy jak kto gra, do tego na tych samych mapach są misje poboczne i w sumie nie różnią się od fabularnych po prostu dostajemy inne cele do zabicia. Przechodząc misje poboczne odblokowują się nowe wejścia, przedmioty nabija lvl.

http://www.eurogamer.pl/articles/2017-01-11-hitman-sezon-1-wydanie-pudekowe-i-opis-epizodow
 

Caremoon

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dzięki za link. No to widzę, że gra d*py nie urywa pod względem długości...nie wiem czy jest sens jej kupna dla 6 misji. A co z 2 sezonem? Będzie darmowy czy trzeba będzie go wykupić?
 

jagmar

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
A co z 2 sezonem? Będzie darmowy czy trzeba będzie go wykupić?
Ty sobie żartujesz prawda ?
 

Caremoon

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
@jagmar

Jeśli mam wydać 140-150 zł za grę i dostać tylko 5 misji no to wybacz, pytam się w ten sposób bo jest to po prostu kradzież w biały dzień. Czyli 2 sezon z kilkoma misjami również będzie kosztował 140-150 zł? (Mówię o nowych grach w wersjach pudełkowych bo tylko takie mnie interesują).
 

jagmar

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Czyli 2 sezon z kilkoma misjami również będzie kosztował 140-150 zł? (Mówię o nowych grach w wersjach pudełkowych bo tylko takie mnie interesują).
oczywiście że tak... i to nawet drożej ;)

pytam się w ten sposób bo jest to po prostu kradzież w biały dzień
zgadzam się... dlatego była taka fala hejtu za pocięcie Hitmana na odcinki...
 

ArassPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
@jagmar

Jeśli mam wydać 140-150 zł za grę i dostać tylko 5 misji no to wybacz, pytam się w ten sposób bo jest to po prostu kradzież w biały dzień. Czyli 2 sezon z kilkoma misjami również będzie kosztował 140-150 zł? (Mówię o nowych grach w wersjach pudełkowych bo tylko takie mnie interesują).
To ciesz się, że chcesz kupić kompletny sezon. Inni kupowali odcinkami.
 

Caremoon

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Myślicie, że kiedyś twórcy wypuszczą płytę z kompletną grą tak na 100% a nie wydawaną sezonami? Jestem fanem tej serii, ale nie jestem w stanie kupić tej gry obecnie wiedząc, że posiada tylko 5 misji i koniec.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak na razie to niepewne są dalsze losy serii niby pracują nad drugim sezonem ale... w dodatku Hitman w tej formie może być wydawany praktycznie bez końca.
 

Caremoon

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Masz rację. Dam sobie spokój z tą grą.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
5 misji to kpina w porównaniu z poprzednimi grami o łysym a fabuły praktycznie nie ma ale sama gra jest dobra, warto zagrać. Jak ci szkoda wydać ~140zł na tę grę to poszukaj dostępu do konta a jak ci się nie spieszy to poczekaj jak piszesz aż ceny spadną.
 

adamek9995

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Panowie i Panie, mam pytanie bo już się gubię.. Ile jest części THE WALKING DEAD ?
Posiadam to: https://www.microsoft.com/pl-pl/store/p/the-walking-dead-michonne-ep-1-in-too-deep/bxgsg9j32flj?rtc=1 przelazłem całe, później to: https://www.microsoft.com/pl-pl/store/p/the-walking-dead-season-two/c2dqxx0cb42f?rtc=1 i nie wiem co jest następne ? Chciałbym przejśc wszystko po kolei, ale są rózne paczki z tymi grami że już nie ogarniam co kupić a co nie bo już mam itp pomoze ktoś ? :)
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
The Walking Dead Sezon 1
The Walking Dead 400 Days (DLC)
The Walking Dead Sezon 2
The Walking Dead Sezon 3
The Walking Dead Michonne Sezon 1

Chyba wszytko.
 

szuldi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
The Walking Dead Sezon 1
The Walking Dead 400 Days (DLC)
The Walking Dead Sezon 2
The Walking Dead Sezon 3
The Walking Dead Michonne Sezon 1

Chyba wszytko.
Sezon 3 to jest New Frontier?

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dokładnie tak.

Ps. Z tego co widzę to już The Walkig Dead Season 4 zapowiedziano.
 

adamek9995

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Super dzieki wielkie :) Zgadza sie, jest zapowiedz 4
 

edek90

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Trochę się napaliłem na Crash Bandicoot N. Sane Trilogy na XboxOne, a chyba będzie lipa, bo ze wszystkich sklepów oferta została usunięta, zarówno z SuperGamer jak i Base.com :/
 

vonKamil

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Osobiście marzę o EuroTruck Simulator na Xboxa...
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Trochę się napaliłem na Crash Bandicoot N. Sane Trilogy na XboxOne, a chyba będzie lipa, bo ze wszystkich sklepów oferta została usunięta, zarówno z SuperGamer jak i Base.com :/
Nie ma co panikować, gry na wyłączność PS mają taki napis na pudełku a Crash tego napisu nie ma.
 

Do góry Bottom