Porozmawiajmy o nadchodzących grach

edek90

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jakieś nowości odnośnie Crasha na Xbox One ktoś słyszał, czy na razie cisza!?
 

Lazybones

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ma wyjść w grudniu, z tego co wiem. Jeśli się mylę to mnie poprawcie.

Osobiście bardzo chciałbym aby odnowili "Crash Team Racing", to także gra mojego dzieciństwa :D
 

edek90

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ma wyjść w grudniu, z tego co wiem. Jeśli się mylę to mnie poprawcie.

Osobiście bardzo chciałbym aby odnowili "Crash Team Racing", to także gra mojego dzieciństwa :D
Jest dużo różnych newsów, że ma wyjść Crash na One, ale cały czas nie ma żadnego potwierdzenia od Activision...

P. S. Też bym w odświeżonego CTR chętnie zagrał! :D
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mogą mieć cichą umowę z Sony na dyskrecję z ogłoszeniem premiery na innych platformach więc nie ma się co spinać, kiedyś tam wyjdzie :)
 

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jutro wychodzi Śródziemie: Cień Wojny. Normalnie brałbym w ciemno, ale coś mi mówi, że to nie będzie już to samo. Pierwsza część naprawdę zrobiła na mnie wrażenie. Miałem zamówić Cień Wojny, ale tej jesieni chyba tylko Wolfenstein został.
 

PanBudzynski

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Miałem zamówić Cień Wojny, ale tej jesieni chyba tylko Wolfenstein został.
Jak Ty, i inni tutaj obecni, zapatrujecie się na nowego Call of Duty: WW2? Premiera 3 listopada. Nie ukrywam - w piątek kupiłem konsolę Xbox One S, właściwie w związku z tym, że na piecu nowy COD już nie pohula :D
 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie, w becie odstrzeliwali mnie jak kaczkę. Zainwestuję prędzej w premium do B1.
 

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie gram w CODy. Uważam jednak, że nie spełni oczekiwań, podobnie jak nowy Assassin. Niestety firmy skutecznie zniechęcają graczy do preorderów ostatnimi czasy. Wrzucanie najciekawszej zawartości do DLC także nie podnosi zaufania. Nie wiem dlaczego ktoś uważa, iż 250 zł nie jest wystarczające za pełną wersję gry.
 

PanBudzynski

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Co do Assassina, to szczerze mówiąc, rozstałem się z tą serią przy części oznaczonej numerkiem 3. Ubisoft jakoś nie potrafi mnie zainteresować piratami, rewolucją francuską itp.. Nie ma to jak stare dobre średniowiecze i renesans. Altair i Ezio, to było to.. AC:O Niby starożytny Egipt, ale według mnie gra jest zbyt mocno hype'owana. Poczekam z ewentualnym zakupem na garść pierwszych recenzji po premierze.
Nowemu Call of Duty dam szansę. Nie potrafię tego uzasadnić racjonalnie, beta wypadła dość słabo w porównaniu z tym co oferował BF1. Być może to wina głęboko siedzacego w sercu zamiłowania do tej serii (która nawiasem mówiąc od czasu Ghostów podupadła w moich oczach i od tamtej pory nie skusiłem się na zakup wytworu Treyarch i Infinity Ward) ;)
 

Marszal19830424

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Czy seria just dance a szczególnie 2018 posiada polską wersję językową? Jeśli posiada to czy to jakiś dubbing czy po prostu polskie napisy w grze? Pytam bo część sklepów podaje że oferuje grę w polskiej wersji językowej a pozostała część nie pisze na ten temat nic. Zapytani odpowiadają że zweryfikują po czym odpisują mi że mają wersje angielskie. Pytanie czy w ogóle jest polska wersja językowa just dance 2018? W poprzednich była? Z góry dziękuję za pomoc.
 

tojatomi

Świeżak
Świeżak
Cześć.

Nie chciałem zakładać nowego tematu, tutaj zapytam. Od zawsze jestem użytkownikiem konsol konkurencji. Zostawienie sobie obecnej PS4 "amator" do exów i zakup nowego One X kusi mnie od dnia jego premiery. Wiem, że działają na nim gry z poprzednich generacji. Mam super tv Oleda 4k, HDR więc byłby komplet, ale:

Przez lata byłem "łowcą platyn", uzbierało się z 60, ograłem setki gier, nie bawi mnie granie ponownie w te same tytuły na innej konsoli, bo obraz lepszy. Nie lubię "stylu" Gearsów, Halo, Fifa, NBA, Sonic, Lego itp. Z Xboxów ciekawi mnie Forza. Lubię RPG, strategie, turówki, przygodowe w stylu GoW. Czy będę miał w co grać?

Tak, wiem, "poczytaj sobie jakie są gry na X". Co mi da czytanie, każdy tytuł analizować? :) Bez urazy ale od zawsze na PS było więcej gier i exów, sporo gier ograłem, stąd pytanie. Kupię One X + nowy Assasin, ogram i co dalej? średnio chce mi się ogrywać wsteczne tytuły z przed 5-10 lat ;) Wiem, że pewnie wyjdą hity na nowego One X. Promocje z serii "black friday" czy świąteczne blisko, codziennie kusi mnie, żeby kupić...
 

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jeśli nie bawi Cię granie w te same tytuły na nowej konsoli, to odpuść sobie zakup. Z wymienionych gier, których nie lubisz są najlepsze exy Xboxa, jak Gearsy, czy Halo. Dla samej Forzy raczej nie warto kupować X1X, choć pewnie jest tutaj spora grupa fanów, którzy by żywo zaprzeczyli. Mnie Forza nigdy nie ruszyła. Dla mnie niewątpliwą zaletą X'a jest wsteczność. Ogrywam czasami gry z X360. Właśnie ukończyłem South Park Kijek Prawdy i przyznam, że niewiele jest równie atrakcyjnych gier na rynku. Fakt, PS góruje exami, dlatego mam PS4 dla gier jak Horizon Zero Dawn, Uncharted, Heavy Rain. Myślę, że kupno PS4 Pro byłoby dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.
 

Hrabi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czekando na FC5 ,RDR2 no i oczywiście Beyondy Good and Evil2 ale nie wiem czy doczekam w 2018r
 

edek90

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
I chyba jednak nie wyjdzie Crash bandicoot n sane trilogy na xboxOne, info o wszystkich konsolach z wyjątkiem MS :(
 

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Za dużo jest tego. Za dużo. Zbyt wiele.

Już miałem zrobić preorder na Far Cry 5 ale skusiłem się na kartę graficzną. Zawsze mogę sprzedać i kupić grę :smuggrin:.

Pozycje obowiązkowe, które praktycznie już są moje:
RDR2,
The Last of Us Part 2,
Cyberpunk 2077

Pozycje, które interesują mnie na tyle, że kto wie...
Anthem,
Metro Exodus,
State of Decay 2,
Days Gone,
Detroit: Become Human,
Death Stranding


A Way Out kusi mnie niską ceną, ale chyba nie podoła oczekiwaniom.
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Rdr 2
A way out
Metro exhodus
Kolejne tytuly od Telltale
Fc5 ostatecznie na sile ;)
Jakies ciekawe Indyki jak beda :)
 

CryKillerPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ktoś się orientuje, czy po premierze SoD2 będzie można osobno dokupić te dodatki z wersji droższej?
 

marek0169

Świeżak
Świeżak
Osobiście czekam na forze horizon 4 myślę że to będzie hit
 

szczupi26

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Moje "must have-y"

Resident Evil 2 Remake (preorder bo chcę oryginalną ścieżkę dźwiękową)
Forza Horizon 4 (będzie prezencik od żonki na rocznicę ślubu :D )
DMC 5 (oj będzie się siekało)
Tales of Vesperia
 

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mam preorder na Cyberpunka, ale uświadomiłem sobie ostatnio, że najważniejszą premierą 2020 roku jest dla mnie bezsprzecznie The Last of Us 2. Z całym szacunkiem dla CeDePu, stworzyli najlepszą grę w historii, Cyberpunk 2077 będzie z pewnością rewelacyjną grą, ale Naughty Dog w przyszłym roku zmiażdży konkurencję. No chyba, że w chwale podzielą się publicznością, na co po cichu liczę. Jak to szło EA? Gry single player to przeżytek? ;)
 

Do góry Bottom