• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Portal 2 ukończony

Status
Zamknięty.

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

Gabe Newell potwierdził, że Portal 2 jest już kompletną grą i raczej nic nie powinno przeszkodzi zbliżającej się premierze.

Właśnie skończyliśmy Portal 2.
Te słowa usłyszeli od Gabe'a Newella uczniowie Tippecanoe Valley High School podczas konferencji wideo z dyrektorem zarządzającym Valve. Niestety podczas spotkania Newell nie zdradził nic na temat Half-Life: Episode 3 potwierdzając jedynie, że kolejną grą firmy, która ukaże się w tym roku będzie DOTA 2.

Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.

noname

Użytkownik
Użytkownik
Oni robią HL 3 czy epizod 3? Jak to drugie to jak można kuźwa tyle czasu jeden epizod robić?

Co do portala - gierka przednia i się zastanawiam czy jej nawet nie zakupić w dniu premiery.

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Oni robią HL 3 czy epizod 3? Jak to drugie to jak można kuźwa tyle czasu jeden epizod robić?

Co do portala - gierka przednia i się zastanawiam czy jej nawet nie zakupić w dniu premiery.
Valve jakiś czas temu zapowiedział że nie będzie Half Life'a 3 jedynie Episode 3.

Ja odrazu ją nabędę i mam nadzieję że będzie spli screen żeby z kolegami pociupać ;)

Antek22

Użytkownik
Użytkownik
199zl za portal 2? wydaje mi sie ze to troche przesada ;/ . A tym bardziej jesli bedzie miala tylko tyle poziomow co poprzedniczka.
Ale nawet jak tyle bedzie kosztowac to prawdopodobnie kupuje ja w dniu premiery!!!!

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
199zl za portal 2? wydaje mi sie ze to troche przesada ;/ . A tym bardziej jesli bedzie miala tylko tyle poziomow co poprzedniczka.
Ale nawet jak tyle bedzie kosztowac to prawdopodobnie kupuje ja w dniu premiery!!!!
Portal 1 był dodatkiem do HL'a 2 a Portal 2 jest pełnoprawnym tytułem :) Więc będzie sporo dłuższy od jedynki i będzie co-op

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Trzeba będzie zakupić na PC, a wymagania są po prostu śmieszne :D
Portal 2 - minimalne wymagania sprzętowe wersji PC:

System operacyjny: Windows 7, Vista, XP lub 2000
Procesor Pentium 4 3 GHz, Dual Core 2 GHz lub AMD 64 X2
Pamięć: 1 GB (XP), 2 GB (Vista)
Miejsce na dysku twardym: 7,6 GB
Karta graficzna Radeon X800, GeForce 7600 lub Intel HD Graphics 2000 (DirectX 9, 128 MB VRAM, Pixer Shader 2.0b)

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Trzeba będzie zakupić na PC, a wymagania są po prostu śmieszne :D
dla kogo śmieszne, dla tego śmieszne : P mi na PC ledwo Pasjans idzie, po to kupiłem Xa, żeby grac na nim we wszystkie nowe gierki :) A Portal2 to must have.

Status
Zamknięty.

Do góry