Portal 2 ukończony

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik


Gabe Newell potwierdził, że Portal 2 jest już kompletną grą i raczej nic nie powinno przeszkodzi zbliżającej się premierze.



Właśnie skończyliśmy Portal 2.
Te słowa usłyszeli od Gabe'a Newella uczniowie Tippecanoe Valley High School podczas konferencji wideo z dyrektorem zarządzającym Valve. Niestety podczas spotkania Newell nie zdradził nic na temat Half-Life: Episode 3 potwierdzając jedynie, że kolejną grą firmy, która ukaże się w tym roku będzie DOTA 2.

Źródło
 

noname

Użytkownik
Użytkownik
Oni robią HL 3 czy epizod 3? Jak to drugie to jak można kuźwa tyle czasu jeden epizod robić?

Co do portala - gierka przednia i się zastanawiam czy jej nawet nie zakupić w dniu premiery.
 

ustach

Użytkownik
Użytkownik
Zapowiada się ciekawie. Widziałem info na tvgry.pl i wygląda nieźle. Tyko czekać.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Oni robią HL 3 czy epizod 3? Jak to drugie to jak można kuźwa tyle czasu jeden epizod robić?

Co do portala - gierka przednia i się zastanawiam czy jej nawet nie zakupić w dniu premiery.
Valve jakiś czas temu zapowiedział że nie będzie Half Life'a 3 jedynie Episode 3.

Ja odrazu ją nabędę i mam nadzieję że będzie spli screen żeby z kolegami pociupać ;)
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
yeah, na ten news czekałem :D ilekroc widzę newsy z napisem [Portal] mam nadzieję, że chodzi właśnie o tą grę :) must have, jesli wyjdzie w wakacje to kupuję w dniu premiery.
 

Dzokej

Użytkownik
Użytkownik
chetnie zagram w to :) wiadoma juz cena i data ?
 

$evik

Banned
chetnie zagram w to :) wiadoma juz cena i data ?
Premiera planowana jest na kwiecień 2011, cena to zapewne 199,- zł
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Premiera planowana jest na kwiecień 2011, cena to zapewne 199,- zł
chyba że w Empiku to 249,99 :p tą gierkę kupię na pewno, ale dopiero w czerwcu po maturze, mam nadzieję, że do tego czasu stanieje
 

Antek22

Użytkownik
Użytkownik
199zl za portal 2? wydaje mi sie ze to troche przesada ;/ . A tym bardziej jesli bedzie miala tylko tyle poziomow co poprzedniczka.
Ale nawet jak tyle bedzie kosztowac to prawdopodobnie kupuje ja w dniu premiery!!!!
 

bgszef

Banned
Premiera planowana jest na kwiecień 2011, cena to zapewne 199,- zł
Data: 2 tyg przed premiera, cena: 3zl za pusta plyte ;)
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
199zl za portal 2? wydaje mi sie ze to troche przesada ;/ . A tym bardziej jesli bedzie miala tylko tyle poziomow co poprzedniczka.
Ale nawet jak tyle bedzie kosztowac to prawdopodobnie kupuje ja w dniu premiery!!!!
Portal 1 był dodatkiem do HL'a 2 a Portal 2 jest pełnoprawnym tytułem :) Więc będzie sporo dłuższy od jedynki i będzie co-op
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Trzeba będzie zakupić na PC, a wymagania są po prostu śmieszne :D
Portal 2 - minimalne wymagania sprzętowe wersji PC:

System operacyjny: Windows 7, Vista, XP lub 2000
Procesor Pentium 4 3 GHz, Dual Core 2 GHz lub AMD 64 X2
Pamięć: 1 GB (XP), 2 GB (Vista)
Miejsce na dysku twardym: 7,6 GB
Karta graficzna Radeon X800, GeForce 7600 lub Intel HD Graphics 2000 (DirectX 9, 128 MB VRAM, Pixer Shader 2.0b)
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Trzeba będzie zakupić na PC, a wymagania są po prostu śmieszne :D
Wymagania prawie takie same jak w Portalu 1 więc spoko ;)

W L4D też takie są :) /Jechu
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Trzeba będzie zakupić na PC, a wymagania są po prostu śmieszne :D
dla kogo śmieszne, dla tego śmieszne : P mi na PC ledwo Pasjans idzie, po to kupiłem Xa, żeby grac na nim we wszystkie nowe gierki :) A Portal2 to must have.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom