Portal 2 w najbliższe święta

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Paviano

Banned
Użytkownik


Portal 2 Announced
March 5, 2010, 9:44 am - Valve - Press Release
Valve, creators of best-selling game franchises (such as Left 4 Dead, Counter-Strike and Half-Life) and leading technologies (such as Steam and Source), today announced Portal 2 for shipment this coming holiday season.

Portal 2 is the sequel to 2007's Portal, which won 70 industry achievement awards.

For more information, please visit Welcome to Steam
Po przetłumaczeniu na polski:
5 marca 2010, 9:44 - Valve - Informacja Prasowa
Valve, twórcy bestsellerowej gry (takie jak L4D, C-S and H-L) i wiodących technologii (takie jak Steam i Source), dziś nam ogłosił Portal 2 do wysyłki w święta.

Portal 2 to kontynuacja gry Portal z roku 2007, który wygrał 70 osiągnieć.

Więcej informacji znajdziecie na Welcome to Steam
źródło: Steam



Valve przez kilka ostatnich dni dawało do zrozumienia, że szykuje się jakieś istotne ogłoszenie związane z grą Portal. Większość przewidywała, iż chodzi o kontynuację - mieli rację. Magazyn "Game Informer" pokazał właśnie okładkę kwietniowego numeru, potwierdzającą istnienie Portal 2. Na 12 stronach przeczytamy o wprowadzonych zmianach w rozgrywce, fabule i innych nowościach. Pierwowzór ukazał się w ramach pakietu The Orange Box, a później wylądował także na Xbox Live Arcade. Sequel będzie wydany jak każda normalna gra.

Aktualizacja: Premiera pod koniec roku. Będzie tryb kooperacji dla dwóch osób z własną kampanią.
źródło: onlinecenter.pl
 

KwieciuJr

Użytkownik
Użytkownik
Nienawidze Cię Valve !! Ja chcę Hl2: Ep3, a nie żadnego marnego Portala ! Widzę, że Oni robią na przekór wszystkim, żeby tylko nie wydać najnowszej części Half-Life'a...
 

Kuzarek

Użytkownik
Użytkownik
Nienawidze Cię Valve !! Ja chcę Hl2: Ep3, a nie żadnego marnego Portala ! Widzę, że Oni robią na przekór wszystkim, żeby tylko nie wydać najnowszej części Half-Life'a...
A ja chętnie zagram w portala,co nie znaczy ze w HL E3 nie chciał bym zagrać :D
 

Paviano

Banned
Użytkownik
Half-Life 2: Episode 3 w produkcji.
 

Krzyzac

Użytkownik
Użytkownik
Ja zagram w cokolwiek od Valve. Robią same świetne gry.
 

KwieciuJr

Użytkownik
Użytkownik
Half-Life 2: Episode 3 w produkcji.
szczerze powiedziawszy nie widziałem żadnego takiego newsa..
 

Panicz

Użytkownik
Użytkownik
Nienawidze Cię Valve !! Ja chcę Hl2: Ep3, a nie żadnego marnego Portala ! Widzę, że Oni robią na przekór wszystkim, żeby tylko nie wydać najnowszej części Half-Life'a...
Portal jest marny ? :)
To jedna z lepszych i bardziej nagradzanych gier "logicznych" w Swoim czasie :)

Dla Mnie ta gra jest wrecz swietna :)
 

SebooL12 PL

Banned
Też bym wolał HL2: EP3, ile można czekać na dodatek ? ...
Ale w portala też chętnie zagram, ciekawe co teraz wymyślą :p
 

Zerone

Świeżak
Świeżak
A jest możliwość działania pod natalem?
 

Paviano

Banned
Użytkownik
Nic o Natal'u nie napisali, ale możliwe że będzie działał, bo był już gameplay z HL2 na Natal'u.
 

KwieciuJr

Użytkownik
Użytkownik
dobra może przesadziłem ;) Do Portala osobiście nic nie mam (jestem wielkim fanem uniwersum HL'a - trzymam na dysku cały czas wszystkie części + właśnie Portal'a) ale takie mydlenie oczu graczom po prostu nie wpływa dobrze na wizerunek Valve. Przecież pamiętam jak mówili, że produkcja epizodu drugiego i trzeciego rozpoczęła się w tym samym momencie. Mamy już 2010 i nawet żadnego screenshota nie widzieliśmy. Rozumiem, że z L4D mają OGROMNE zyski, ale to nie zwalnia ich z tego, żeby olewać swoją najważniejszą markę.
Btw. Mam nadzieję, że Portal 2 będzie o wiele bardziej powiązany z Half-Life'em (wyjaśni się nagłe zniknięcie Borealis).
 

Paviano

Banned
Użytkownik
Z HL2 Episode 3 są już screeny na necie. Wystarczy dobrze poszukać.
Ogólne info - http://pl.wikipedia.org/wiki/Half-Life_2:_Episode_Three http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=12289
Trailer - http://www.headcrab.pl/?p=222
 

KwieciuJr

Użytkownik
Użytkownik
haha - przejrzałeś chociaż zawartość tych stron?
Ja nie chce żadnego Concept-Artu(w dodatku jednego) ani żadnego trailera z okazji Prima Aprillis. Chcę zobaczyć kilka "prawdziwych" screenshot'ów prosto z gry i mieć pewność, że w ogóle trwają jakiekolwiek prace nad tym tytułem.


Edit: http://www.youtube.com/watch?v=hw4rc3MKS9Y&feature=related - hahahahahah
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom