• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

[Portal] "Battlefield 3" , czyli recepta na sukces EA DICE

Status
Zamknięty.
Wygląda wspaniale . Duża szansa na to że wyjdzie najlepsza strzelanka wszechczasów .

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
Z innej beczki i może nie tak poważnie podchodzący do tematyki ale Duke Nukem Forever też może zarządzić.
Dokładnie. Szczególnie ze względu na ogromną reklamę, którą są poprzednie części serii oraz cała otoczka tej sprawy :)

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
W 2002 roku światło dzienne ujrzała seria o wymownym tytule "Battlefield".Apogeum swojej sławy osiągnęła po premierze "Battlefield : Bad Company 2", niestety chwile później na rynek weszła kolejna odsłona serii "Call of Duty" wytwórni Activision i wszyscy zapomnieli o EA jako wytwórni strzelanek.Na dzień dzisiejszy to właśnie "Call of Duty" cieszy się opinią najlepszego FPS'a.
Ja nie zapomniałem :p Wg. mnie Battlefield to zaraz po CS'ie najlepszy fps na multiplayer :) A Battlefield 2 to była moc :D

freeq_

Użytkownik
Użytkownik
Jak dla mnie CoD nigdy nie wiódł prymu w "jakości" swoich produktów, no przepraszam, doprowadzili do tego, że zapomniałem o tak świetnych częściach jak 1 i 2, czy Modern Warfare...
Bad Company 2 to totalny odjazd w fps'ach, jak dla mnie grywalność na poziomie CS'a, który w moim przypadku poszedł w odstawkę na rzecz BC2.
Silnik Frostbite jest niesamowicie innowacyjny i wprowadził nową jakość do fps'ów, która oczywiście już istniała, jednak Multiplayer BC2 wytoczył tory sukcesu BC2.
B3 może być genialne, jeżeli Multi będzie na takim poziomie jak w BC2 i będzie dawało tyle godzin rozgrywki.
Nic tylko zamawiać pre-ordera i zacierać ręce na jesieni....

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli BF3 to będzie bardziej BF2 niż BC2, kupuje odrazu. Bad Company 2 jest tak "CoD-owany" że to głowa boli. Regeneracja hp, 2 strzały ze snajpy, ograniczenie pułapu, pojazdów jak na lekarstwo, 4 klasy, przekokszony medyk. No prosze was, bf2 to było coś, samoloty, masa czołgów i heli w którym zrobienie salta czy pętli to jedyny sposób na uniknięcie rakiety :). Więc jeśli będzie to BF2 z silnikiem frostbite - kupuje. No i dodatkowo najlepsza mapa w grach multi ever made czyli Strike At Karkand ;)

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jak dla mnie CoD nigdy nie wiódł prymu w "jakości" swoich produktów, no przepraszam, doprowadzili do tego, że zapomniałem o tak świetnych częściach jak 1 i 2, czy Modern Warfare...
Bad Company 2 to totalny odjazd w fps'ach, jak dla mnie grywalność na poziomie CS'a, który w moim przypadku poszedł w odstawkę na rzecz BC2.
Silnik Frostbite jest niesamowicie innowacyjny i wprowadził nową jakość do fps'ów, która oczywiście już istniała, jednak Multiplayer BC2 wytoczył tory sukcesu BC2.
B3 może być genialne, jeżeli Multi będzie na takim poziomie jak w BC2 i będzie dawało tyle godzin rozgrywki.
Nic tylko zamawiać pre-ordera i zacierać ręce na jesieni....
No właśnie CoD 1 i 2 to była moc lecz wg. mnie seria Call of Duty była grą głównie singleplayerową i taką zostać powinna bo to co robi IW czy Treyarch z multi to żal w to grać :p

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
No właśnie CoD 1 i 2 to była moc lecz wg. mnie seria Call of Duty była grą głównie singleplayerową i taką zostać powinna bo to co robi IW czy Treyarch z multi to żal w to grać :p
IW wyniosło tą gre pod niebiosa jeśli chodzi o multi. Treyarch wszystko psuje, dlatego Call of Duty stacza się w dół, podczas gdy BF rośnie w siłę..

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Najlepsze jest to, że 80% użytkowników forum jedzie ciągle na tego CoD'a, a przed premierą ****ą w gatki i lecą do sklepu, ew. zamawiają na Allegro x)
Jeśli chodzi o Battlefielda 3 to mogę powiedzieć tyle, że jeśli CoD nie wniesie czegoś nowego, to może być kiepsko z tą serią.

Status
Zamknięty.

Do góry