[Portal] Co ma wspólnego telefon komórkowy z... Kinectem ?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
 

Lunevil

Użytkownik
Użytkownik
nieee, przekombinowane.
 

freeq_

Użytkownik
Użytkownik
Uwielbiam satysfakcje kobiet nie mogących poradzić sobie w pojedynkę :D

Jakoś mnie to nie przekonuje... Dopracujmy gry na Kinecta i niech stanie się "pełnoprawnym" kontrolerem, a nie róbmy kolejne zabawki, które starczą na kilkanaście/kilkadziesiąt minut zabawy.
 

yaqub

Banned
Użytkownik
Niby wszystko fajnie, ale kto z tego będzie korzystał?
 

T0Mmy

Banned
A dla mnie wygląda to spoko . Technologia sie rozwija i nim sie obejrzymy będziemy tylko na przenośnych grać . Czemu nie
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Po co to komu? Czy rynek gier hardkorowych się już wyczerpał czy co :p
 

Klocek

Użytkownik
Użytkownik
Nie mają nic do roboty to zajmują się jakimiś drobnostkami.
 

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Po co to komu? Czy rynek gier hardkorowych się już wyczerpał czy co :p
Po to żeby zaspokoić rynek cassualowy który przynosi większe zyski i powoduje rozwój technologiczny (cassuale lubią takie gadgety).
 

borysziom

Banned
Użytkownik
Technologia swoją stroną, a wygoda swoją. Kto chce gapić się w mały ekran telefonu grając w cokolwiek, ja na pewno nie. Po to jest HD aby swobodnie grać nie mrużąc oczu do czegoś co i tak odłożymy za 5 minut. To tak jak oglądanie filmów na komórce- każdy chce to mieć, ale mieć i nic poza tym.
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Widzicie jak gra laguje kiedy jest więcej piłek?...
A WM7 to crap jak WM6 i WM5, poprostu Microsoft powinien się zająć PC-tami i xboxem, a rynek telefonów zostawić Androidowi.
 

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Xbox nie ogarnia dużej ilości piłek. Nie wiem jak M$ mógł opublikować coś takiego.
 

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
To jest tylko demonstracja możliwości technicznych, nie gotowy produkt.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
czego to już nie wymyślą.. ja bym wolał, żeby na telefonach można było zalogowac się na swoje konto i pograc w jakies gierki w których mozna powbijac achivy.. np 50 pkt za przejscie jakiejs gierki na telefonie : D
 

#PCMR

Ryżownik
V.I.P
Użytkownik
PSforum.pl
Jak dla mnie nie ma powodu do narzekania, tak jak napisał nakoz, jest to tylko demonstracja. Tym bardziej, że jest to tylko jedna z funkcji, więc nikt nie będzie kupować telefonu z tym systemem tylko dla dużej ilości piłek :).
Ot po prostu ciekawa prezentacja, może rozwinie się to w dobrym kierunku.
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
czego to już nie wymyślą.. ja bym wolał, żeby na telefonach można było zalogowac się na swoje konto i pograc w jakies gierki w których mozna powbijac achivy.. np 50 pkt za przejscie jakiejs gierki na telefonie : D
Telefon z WP7 to oferują :)

Co do filmiku - żeby kupić specjalnie do tego fona to nie bardzo, ale jak już posiadamy fon z WP7 i Kinecta to niech będzie nawet taka pierdółka :p
 

Ogór

Użytkownik
Użytkownik
Moim zdaniem to jakoś niewypali.Mało osób z tego będzie korzystać.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Telefon z WP7 to oferują :)

Co do filmiku - żeby kupić specjalnie do tego fona to nie bardzo, ale jak już posiadamy fon z WP7 i Kinecta to niech będzie nawet taka pierdółka :p
jesteś pewien, że na telefony z WP7 są gierki, w których można powbijac achivy, które potem się dodają do mojego xboxowego konta?
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
jesteś pewien, że na telefony z WP7 są gierki, w których można powbijac achivy, które potem się dodają do mojego xboxowego konta?
Przecież na tym się opiera cały Live - gry z pc (GFWL), x360 i WP7 mają acziki :)
You're always in the game with Xbox LIVE on Windows phone. Earn achievements, bump your gamerscore, and challenge your friends.
Xbox LIVE on Windows Phone - Xbox.com

Niech dadzą lepiej sterowanie przez WP7 całym x360 i Kinectem :D
 

czesiofan

Użytkownik
Użytkownik
Pytacie kto będzie korzystał. Pewnie nie Polacy, ale Amerykańce lubią takie gadżety i pewnie to łykną.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Hahaha to już jest przegięcie. Nie dość że na bank trzeba będzie mieć solidny fonik -> z windowsem (ble) w androidzie przyszłość. To za taki solidny fonik zapłacimy sobie tyle ile za nowego Xboxa 360. No dobra ale to już szczegół. Tylko że kinect miał sprawić że gracze podniosą swoje 4litery do góry a tu znowu mamy przykład usiądź sobie i molestuj komórkę + kinecta.

Może deskę sedesową też da się połączyć z kinectem do Kinect Adventure realna woda ?..


EDIT:
!Mnih na androidzie masz programiki gdzie sie logujesz na swoje konto w xbox live i oglądasz acziki, widzisz kto z twych przyjaciół jest online i nie pamiętam czy była możliwość kontaktu z nimi itp itd.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom