[Portal] Duke Nukem Forever dłuższy niż 3 części Call of Duty ?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
I dobrze,ze bedzie długi !
 

Ogór

Użytkownik
Użytkownik
No Duke Nukem Forever zapowiada się naprawdę dobrze! Długi Singiel dostarczy dużo emocji:)
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
trzy częsci Call of Duty robili w 3 lata, a DN:F powstawał z kilkanaście.. i się dziwią..
 

Kuba2255PL

Użytkownik
Użytkownik
Już nie moge się doczekać premiery,ten trailer ogladałem już chyba 5 razy!!! Hail To The King ,Duke Is Back !!!!! Epickość,kozactwo i humor bije od tej gry na wszystkie strony!!!! Ciekawe czy zdejmą cenzurę z lasek :D
 

SFU666

Banned
Użytkownik
Chociaż mam już swoje lata,to powiem żę czekam na ta grę jak małe dziecko.Naprawdę mam już dość CODów,MOHów ich arabów i talibów.Po próbach zrycia mi łba w pracy chce FUN przy tv:)
 

Banana96

Użytkownik
Użytkownik
Mam nadzieję, że podtytuł gry świadczy o czasie, jaki jest potrzebny do przejścia singla :cool:
 

T0Mmy

Banned
Elegancko . Będzie wkońcu w co pograć na parę dni . Twórcy przyłożyli sie do długości rozgrywki brawo
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
I tak nie wierzę że gra starczy na 15-20 h ale niech trwa 10 h to będę zadowolony
 

Paso_holik

Użytkownik
Użytkownik
miejmy nadzieję że to prawda co zapowiadają bo nudne jest zasiadanie do gry i kończenie jej po 4 lub 5 godzinach tak jak COD'y i MOH'y.
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ile by nie trwal to wciaz Duke <3
 

tkn

Użytkownik
Użytkownik
Myślę, że będzie dobrze i nie chodzi o długość rozgrywki - po prostu Duke nie zawiedzie :):p
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom