[Portal] Gears of War 3 vs Resistance 3, czyli porównanie graficzne!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

AiZo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
 

iTyle

Użytkownik
Użytkownik
Chyba coś ci się pomieszało
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Obydwie produkcje wyglądają nieźle ale o Resistance 3 wypowiadać się nie zamierzam , bo nie znam tej serii , jedynie ten mini brumak wygląda znajomo;)
Ale za to dużo powiedzieć mogę o GoW3 . Naprawdę podoba mi się , widać postęp choćby w tym , że nie jest to już taka szaro bura gra. Trochę żywszych kolorów odrazu poprawia wrażenia wizualne , do tego widać większą dbałość o detale. Napewno jest szansa aby była to najładniejsza gra na Xboksa 360 , jedynie ten ogień taki jakiś...

PS. A i jeszcze jedno. Podobno Killzone 3 jest najładniejszą grą wydaną na konsole. Playstation 3 jest najmocniejsze , Xboks tego nie uciągnie i te sprawy... Tzn. był , bo w wielu recenzjach Crysisa 2 pojawiają się opinię , że to właśnie dzieło Cryteka przejęło pałeczkę najładniejszej gry wydanej na konsolę. W niektórych recenzjach pisze nawet , że to wersja na X360 wypada lepiej....więc czy to oznacza to co myślę? Przynajmniej do ukazania się Uncharted 3 to konsola Microsoftu ma tą najładniejszą grę? Chwilowy spokój hejterów możliwości( lub ich rzekomego braku) Xboksa nadchodzi? Ciekawe co będzie jak Crytek pokaże tego swojego Codename Kingdoms...
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
eeee oceniać grę która jeszcze nie wyszła ?? Aż taką patologię już robią.
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
TPP vs FPS

Pogratulować!
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
Oceniać gry po retuszowanych przez prodecentach screenów..
Choć gry wyglądają bardzo ładnie :)
I nie mogę sie doczekać GoWa 3 !
 

AiZo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja tu tylko przekazuję informacje, które mogą kogoś zaciekawić, a, że GoW3 jest naszym ekskluzywem to czemu nie? Pomimo, że to może nie zupełnie trafne porównanie.

Grafikę nie porównali pod względem gatunku gry Tieu - a pod względem jednej z najładniej wyglądającej gry na daną konsolę.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
w GoW 2 była już na prawdę dobra grafa, w 3 pewnie gorszej nie będzie, więc mi pasuje :)
 

stawik997

Użytkownik
Użytkownik
Nie mam zdania, ale oceniać gre która wychodzi dopiero za kilka miesięcy?
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
TPS vs FPS, poza tym Gearsów nic nie przebije :D
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom