[Portal] Gry na kontroler ruchu Kinect 2011

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

AiZo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

Antek22

Użytkownik
Użytkownik
Moim zdaniem na kinecta nie da sie zrobic naprawde super gier bez jakichs dodatkow, np. miecz ,pistolet czy cos ,co kinect moglby odbierac. W tedy by sie fajnie gralo. Pozyjemy, zobaczymy ,mam nadzieje ze te gry nie okaza sie porazka :)

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Gears of War Exile, Kinect Star Wars, UFC Trainer, Child of Eden - te tytuły brzmią zachęcająco jednak szkoda dla czterech gierek kupować Kinect'a za 600zł :D

AiZo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
no jedynie GoW zapowiada się w porządku. Ale jedna jaskółka wiosny nie czyni.

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
no jedynie GoW zapowiada się w porządku. Ale jedna jaskółka wiosny nie czyni.
Dokładnie - wg. mnie te 4 tytuły które wymieniłem są jeszcze ok, no i może Forza 4 - ale i tak narazie to deweloperzy uczą się i wymyślają nowe gry pod Kinect'a ;) Kto wie może w przyszłym roku wyjdą bardziej hardkorowe gry na Natala ;)

slashg

Użytkownik
Użytkownik
Ale chyba te gry będą działać pod padem? Bo jak nie to będę wnerwiony.

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ale chyba te gry będą działać pod padem? Bo jak nie to będę wnerwiony.
Raczej tak - Forza 4 napewno ale takie jak Dance coś tam raczej nie :)

Prz3mo

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Dla hardcorowych graczy sam kinect sie nie nadaje. Nie ma w nim aż takiej precyzji. Chociaż w jakiś survival horrorach może jakoś by sie nadał. Jedynym rozwiązaniem jest Kinect + pad i tutaj byłby popis w grach hardcorowych. Nie cala gra była by sterowana ciałem ale część rzeczy. Jakieś QTE czy ataki melee, przeładowanie, zmiana broni czy funkcje dodatkowe. Osobiście chętnie bym takie rozwiązanie przetestował gdyby wyszło.

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Prawie same średniawki na tego Kinecta, częśc z tych gier pewnie będzie obsługiwała kinecta jako dodatkowy bajer, typu wychylic się czy cos takiego... GoW na Kinecta, jestem ciekawy jak to wyjdzie

Ogór

Użytkownik
Użytkownik
Jak przeczytałem jakie mają wyjść gry na Kinect'a to aż bardziej chce mi sie zbierać pieniądze:D

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Virtua Tennis pewnie będzie fajne do pogrania :D
Ciekawe jak te Gearsy :D

piotrek95pl

Użytkownik
Użytkownik
osobiscie posiam kinecta od kilku miechow i jakos jeszcze nic sobie nie kupilem tylno to co bylo w zestawie . czuje ze ta technologia sie dopiero rozkreca i znaczna wychodzic gry z padem i kinectem jednoczesnie . Uwazam ze to jest swietna opcja

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom