• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

[Portal] Kinect i Move przyszłością FPS ?

Status
Zamknięty.

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Ja ogólnie jestem przeciwnikiem skakania przed telewizorem, po to człowiek chodzi do pracy żeby wieczorem zasiąść w fotelu z padem i się zrelaksować. Jak dobrze wszyscy wiemy kontrolery ruchu zostały jednak stworzone z myślą o graczach cassualowych których co roku odsetek się powiększa. Myślę że to może mieć przyszłość ale nie dla mnie. :)

Lunevil

Użytkownik
Użytkownik
Ja też nie lubie skakać przed TV.Mój brat kupił sobie Wii i znudziło mu się po tygodniu, a teraz leży i sie kurzy bo nikt tego gówienka nie chce kupić.

#PCMR

Ryżownik
V.I.P
Użytkownik
PSforum.pl
Choć Kinecta to akurat w fps nie widzę, to ja jestem za tym, żeby kontrolery ruchowe były jak najbardziej wspierane. Póki nie wchodzą w drogę zwykłym produkcjom, to nie widzę powodu do narzekania. Nie czuje się typowo 'casualowym' graczem, a mimo to chętnie po pracy powygłupiam się przed TV.

PASSION

Użytkownik
Użytkownik
ten kinect i move to raczej bardziej dla dzieci mi sie wydaje :p one se lubia poskakac itd :)
Czyli według ciebie dorosłość oznacza siedzenie na kanapie i zastane kości, GZ. Myślę, że FPS na kinecta to słaby pomysł, ale nie skreślam tego póki nie zobaczę. Przecież już nie jedna "słaba gra" wychodziła a po pewnym czasie okazywała się hitem. Pożyjemy Zobaczymy

_DaRkNeS_

Użytkownik
Użytkownik
To fajna technologia ale czy przyszłość elektronicznej rozrywki ? Chyba jednak zostanę przy graniu na siedząco, a rozruszanie kości pozostawię innej aktywności ruchowej ( rowerek,bieganie,spacery itd ) Choć przyznam :p w tenisa/pingponga się fajnie gra.

Paso_holik

Użytkownik
Użytkownik
Technologia jest jak najbardziej OK, Move chyba ma narazie większą przewagę jeśli chodzi o FPS'y bo gracz ma coś w fizycznego w ręce czym może celować i strzelać. Kinect wydaje się być bardziej wirtualny. Jednak mam nadzieje że rozwój FPS'ow na kontrolery ruchu nie sprowadzi się tylko do gier w których tylko celujesz i strzelasz a resztę np. poruszanie jest z góry zaplanowane. Ale z drugiej strony np. kontrolery dają możliwość dołączenia do gier FPS fajnych gadżetów, repliki M4 do kinecta lub jakąś fajniejszą przystawkę do Move która zamieni go w karabin.

Niko

Użytkownik
Użytkownik
Podzielam zdanie kolegów wyżej.... po pracy chce się wygodnie w foteliku rozwalić... i zrelaksować z padem... choć dla dzieci inicjatywa wskazana ;-]

Status
Zamknięty.

Do góry