• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

[Portal] NFS Shift 2 Unleashed - mini recenzja

Status
Zamknięty.
130 aut może mało ale jak dadzą takie jak Pagani czy Ferrari to mi wystarczy . Ja muszę powiedzieć że strasznie czekam na tą gierke

meczek

Użytkownik
Użytkownik
Ja również chociaż w jedynkę nie grałem, tylko demo, ale coraz bardziej do niej się przekonuję. Oby te 50 torów było, a nie po 5 wersji każdego ;)

Vassi

Użytkownik
Użytkownik
Bardzo czekam na tą grę jedynka podobała mi się oprócz paru błędów które mam nadzieje wyeliminują w dwójce. Nawet wbiłem calaka w Shifcie a co.

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
130 autek... wystarcza w zupełności, ale zakładam że dojdzie DLC i dojdzie kilka nowych autek i torów.
Ja czekam z niecierpliwością na tą gierkę, zapowiada się fantastycznie. Pierwsza część w połowie wyścigów strasznie się nudziła i zaraz ja odkładałem na bok. Mam nadzieje że poprawią system zniszczeń, bo w poprzedniej części Shifta, strasznie mnie drażniło jak karoseria wgina się jak kartonowe pudełko. Ciekawe czy Forza 4 przebije nowego NFS, zapewne jeżeli chodzi o system jazdy i realizm to powali NFS na łopatki.
Ale nie ma co oceniać, jak odpalę gierki to porównam. :cool:

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
H3XT0R dzieki, nareszcie ktoś docenił moją prace :)
Do tej mini recki też nic nie mam , ale na czym jest ona oparta? Grałeś w tę grę na jakimś pokazie?
Na grę czekam. Znakomita ścigałka się zapowiada! Nie oczekuje po niej symulacji tylko dynamizmu i dramatyzmu , a widzę , że tego jest pod dostatkiem. Jeszcze narzekania na te 130 aut? Bez przesady , żadko gdzie znajdujemy ponad setkę.

BCG-pl

Użytkownik
Użytkownik
wszystko fajnie ale zmien nazwe z recenzja na zapowiedz, bo recenzowac to mozna gre w ktora sie gralo i to wiecej niz przez 10 minut na targach.

Lunevil

Użytkownik
Użytkownik
To jest w 100% recenzja, opierałem się na informacjach osób, które już grały.O zgodność informacji z prawdą nie musicie się martwić.

Status
Zamknięty.

Do góry