Pościgaj się ze Stigiem w Forza Motorsport 5 - więcej atrakcji z Top Gear

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Na graczy, którzy zdecydują się na zakup Xbox One i Forza Motorsport 5 czekają nowe motoryzacyjne atrakcje związane z programem Top Gear. Tym razem będziemy mogli spróbować pokonać samego tajemniczego kierowcę testowego o pseudonimie Stig.

Oprócz kultowej trasy testowej z najpopularniejszego na świecie programu motoryzacyjnego, w Forza Motorsport 5 pojawi się również wirtualny odpowiednik Stiga. W świecie rzeczywistym gość jest niezwyciężony, ma supermoce i załączony god mode. W cyfrowej wersji będzie można go jednak pokonać - dokonają tego jednak tylko najlepsi gracze.

Oprócz Stiga w grze znajdą się inne motywy i nawiązania do Top Gear - komentarz do trybów kariery w wykonaniu Jeremy'ego, Richarda i Jamesa a także wyścigi inspirowane wydarzeniami z brytyjskiego telewizyjnego programu.


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

PidzamaSGaming

Użytkownik
Użytkownik
Zapowiada sie ciekawie

Wysłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2
 

neo937

Użytkownik
Użytkownik
Wyścig przez Afrykę z odcinka specjalnego? To było by coś :D
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jako, że jestem arcyfanem programu Top Gear (UK) i jestem arcyfanem Forzy, to cóż zostało mi zrobić, niż zakup Xbox One z Forzą 5? :D
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Szkoda że Turn10 należy do Microshitu...
 

peh

Banned
Szkoda nie szkoda. Dla fanów pozycja obowiązkowa, dla nie-fanów nic specjalnego biorąc pod uwagę okrojoną zawartość.
 

Matek17

Banned
Użytkownik
I weź tu zrezygnuj z kupna XOne na rzecz PS4... Nie da się.
 

Kapitan Bakłażan

Użytkownik
Użytkownik
M$ kłamie, Stiga nie da się pokonać. :D
 

Do góry Bottom