Posiadasz achievement "Veteran Gear" z Gearsów? To dobrze!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

magiczny

Użytkownik
Użytkownik
Jak jeden z producentów Gears of War 3 - Rod Fergusson - zdradził w wywiadzie, achievementy zdobyte w poprzednich częściach Trybów Wojny odblokują nam nowe przedmioty w zwieńczeniu trylogii. Jeżeli w GoW (także na PC), lub GoW2 zrobiłeś cokolwiek, to otrzymasz chromowane skórki do broni. Jeśli w dwójce posiadałeś złotego Hammerbursta, lub Lancera - te skórki zostaną przeniesione do GoW3.

"Odblokowywane rzeczy są powiązane z achievementami. Właśnie dlatego nakłanialiśmy ludzi do zdobycia setnego poziomu [w drugiej części gry]. Nie, nie chodzi o sam setny poziom, a o achievement powiązany z nim - Veteran Gear. Zdobądź ten achievement, a coś odblokujesz."

"Veteran Gear" polega na zdobyciu setnego poziomu w trybie multiplayer Gears of War 2, oraz wygrania przynajmniej jednego meczu na każdej z mapek dostarczonych w Snowblind DLC. Jeśli jeszcze go nie posiadacie, to pospieszcie się - premiera Gears of War 3 już 20 września.


Źródło: Posiadasz achievement Veteran Gear z Gearsów? To dobrze! - news (16*164). Autor: Spierek
 

Krawol

Banned
Użytkownik
mam i dawno :) a wogóle calak :p
 

NonbankSpace

Użytkownik
Użytkownik
Fajnie ja nie mam ponieważ wszytko mi się kasowało po kilku dniach;/
Ale może po zakupie ed kol epic będę to wszystko miał ;]
 

krzysiek058

Użytkownik
Użytkownik
Nareszcie na coś się achievment przydaje. Powinno być tak częściej.
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja bym miał tego...... achievementa Veteran, gdyby mi nie wyzerowali lvlu -.- A miałem tylko 98...
 

Shibby

Użytkownik
Użytkownik
Wiesz, zawsze możesz nabić go sobie na profilu kumpla...
 

fobis33

Użytkownik
Użytkownik
eh. jak dla mnie to za duzo tych archivow w trybie online. podobaja mi sie gry ktore maja same archivy w offlajnie, lecz to jest krzywdzace dla tych ktorzy graja przez neta... nie dogodzisz : D ... ale z tego co widze to tech arch z gearsa do latwych nie nalezy...
 

Bartoshek

Świeżak
Świeżak
@fobis33
Tak się właśnie składa, że należy bo ostatnio jak grałem z ekipą w horde to zaczynałem na 1 lvlu a gdy doszliśmy do 30 fali miałem 48
 

kufer111

Banned
Użytkownik
eh no curwa trzeba bedzie wróćić na ten ""felerny multi w gow 2 i jednak nabić setke.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom