Poszedł zły klucz do napędu - a oryginału klucza nie ma.

djmancio

Użytkownik
Użytkownik
Jak w temacie. Poszukuję osoby, która wyciągnie klucz z konsoli, bo w napęd poszedł zły klucz, a niestety oryginału klucza nie udało się odnaleźć. Wiem, że jest to możliwe, pozostaje tylko kwestia: gdzie, kiedy... itd :)
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
a jaki masz dashboard??
 

djmancio

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem, zapytam gościa, bo konsola nie jest moja.
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
to zapytaj bo jak ma nowego to konsola tylko na podstawke pod kwiatki wtedy
 

djmancio

Użytkownik
Użytkownik
To pewnie ma ten z tych nowszych, bo grał w fife11, nie wiem czy na tej płycie jest instalka jakiegoś dasha, bo nie grywam w takie gry. Czyli pozostaje tylko wymiana płyty na nową, czy tak?
 

bartex1985pl

Świeżak
Świeżak
Tak
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
sprzedaj na części i kup nową konsole......
 

BFBC2 FAN

Świeżak
Świeżak
Witam. Ja mam coś takiego, że kupiłem konsolę z zepsutym napędem, ale głupi wyżuciłem stary napęd LiteOn i kupiłem inny BenQ, a klucza nie mam. Jak mogę klucz wydobyć i jak sprawdzić jaki mam dashboard? PS. Konsola była przerobiona, ale bez bana.
 

sikor1994

Użytkownik
Użytkownik
przy konsolach ze starym dashem ( no ten brzydszyz od nxee) da się wyciągnać klucz z płyty(?) domowymi sposobami bo kumplowi sie naped rozwalił
 

BFBC2 FAN

Świeżak
Świeżak
ja wlasnie mam starego dasha, ale nie wiem kto robi takie rzeczy za odpowiednia kase... jakby ktos umial prosze napisać jakis post
 

strusic

Użytkownik
Użytkownik
Robisz jtag i wgrywasz Xellous, on ci poda CPU i DVD Key. Tu masz świetny poradnik co i jak: https://docs.google.com/View?id=dnfmv5h_30dw33vpf4&pli=1
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
a jak masz za wysoki dash na jtag to kup nowa konsole bo starej się nie oplaca naprawiać bo koszt lutowania nanda to #######
 

strusic

Użytkownik
Użytkownik
Lutowanie nand i tak nic nie da bo ma popalone efuse na wyższym dashu.
 

Do góry Bottom