Poszukuje gry danego gatunku... co możecie polecić?

maniekmaniu

Użytkownik
Użytkownik
Masz RGH? Jak tak to jakoś może da się zaradzić. Jak masz LT 3.0 lub nie przerobioną konsolę to nie da się nic zrobić
 

kasa3211

Świeżak
Świeżak
Mam RGH, wgrane prawidłowo, dvd1 do folderu, content wyciągnięty z DVD2, gra chodzi świetnie, tylko jest po Hiszpańsku...
 

Narels

Świeżak
Świeżak
Hej hej. Poszukuję gier, w które mógłbym grać z kolegą na jednej konsoli. Dwa pady oczywiście posiadam. Fify, PES`a oczywiście nie wliczam, wwe również. Chciałbym poznać jakieś ciekawe gry. Z góry dziękuję! :)
 

jagmar

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Forza 7 i tekken 7
 

maniekmaniu

Użytkownik
Użytkownik
To jest dział x360 a nie xone więc Forza 7 i Tekken 7 odpada. Gier na dwa pady jest dużo.
Tekken 6 i Tekken Tag 2
Forza 2, 3, 4
Mortal Kombat
Halo
Gears of War
Army of Two
Call of Duty
Dead or Alive
Diablo 3
Fight Night
Serie Lego
Serie NBA
UFC
itd itd
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Hej hej. Poszukuję gier, w które mógłbym grać z kolegą na jednej konsoli. Dwa pady oczywiście posiadam. Fify, PES`a oczywiście nie wliczam, wwe również. Chciałbym poznać jakieś ciekawe gry. Z góry dziękuję! :)
http://www.co-optimus.com/games.php
 

SweetF1PL

Świeżak
Świeżak
Witam. Proszę o pomóc. Z całej serii F1 brakuje mi 2013. Niestety nigdzie jej nie ma. Gdzie mogę ja kupić dostać?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witam. Proszę o pomóc. Z całej serii F1 brakuje mi 2013. Niestety nigdzie jej nie ma. Gdzie mogę ja kupić dostać?
Chyba słabo szukasz :)

https://www.olx.pl/oferty/q-f1-2013-xbox/

http://allegro.pl/f1-2013-dubbing-pl-xbox-360-i7066790476.html

Cyfry już nie kupisz, bo została wycofana na stałe ze sklepu, więc zostają Ci tylko pudełka.
 

wilczek79

Świeżak
Świeżak
szukam tytułu gry arcade gdzie chodzilo sie ludzikiem z gitarom która sie bilo wrogow i zbieralo sie lepsze gitary chętnie tez zaplace za sciogniecie gier arcade z neta zeby grac na laptopie jeśli ktos chętny proszę pisać na adres [email protected] wszystkie szczeguly na maila
 

Misiek89gdz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

supay

Świeżak
Świeżak
Siema w jakie gry online gra sie jeszcze na xbox360 tak zeby nie czekac na mecz godziny?
 

CzarnyElo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam, poszukuje gry typu Rio - https://www.gry-online.pl/gry/rio/zd760 najlepiej na 4 graczy na jednym ekranie bez podziałów takie mini gierki zręcznościowe, nie możemy się nacieszyć Rio mimo tak słabej oceny i już poszukuję czegoś na potem :)
 

maniekmaniu

Użytkownik
Użytkownik
Witam, poszukuje gry typu Rio - https://www.gry-online.pl/gry/rio/zd760 najlepiej na 4 graczy na jednym ekranie bez podziałów takie mini gierki zręcznościowe, nie możemy się nacieszyć Rio mimo tak słabej oceny i już poszukuję czegoś na potem :)
Disney Universe
 

CzarnyElo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Disney Universe też bardzo fajne, ale niestety już graliśmy, tylko fazy wiadomo dłuższe, w Rio są takie jakby mini gierki. Jeżeli znasz coś jeszcze daj znać, nie musi być na 4 graczy, może być też na 2 :)

Może mógłbyś jeszcze podpowiedzieć grę wyścigową coś jak NFS Hot Pursuit, tylko z możliwością gry na 2 graczy na podzielonym ekranie, gdzie jeden jest Policją, a drugi Rajdowcem ;)
 
Ostatnia edycja:

maniekmaniu

Użytkownik
Użytkownik
Disney Universe też bardzo fajne, ale niestety już graliśmy, tylko fazy wiadomo dłuższe, w Rio są takie jakby mini gierki. Jeżeli znasz coś jeszcze daj znać, nie musi być na 4 graczy, może być też na 2 :)

Może mógłbyś jeszcze podpowiedzieć grę wyścigową coś jak NFS Hot Pursuit, tylko z możliwością gry na 2 graczy na podzielonym ekranie, gdzie jeden jest Policją, a drugi Rajdowcem ;)
Bardzo fajny są gry z Rayman. Na X360 jest chyba 5 części. 2 części są w 2d i można grać w kilka osób, a pozostałe w 3d.
 

CzarnyElo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja znam tylko Rayman Origins i Legends 2,5D i tam tylko można grać na 1 gracza, nie ma więcej Raymanów na X360 :/
 

maniekmaniu

Użytkownik
Użytkownik
Ja znam tylko Rayman Origins i Legends 2,5D i tam tylko można grać na 1 gracza, nie ma więcej Raymanów na X360 :/
W Raymana Origins i Legends całego przeszliśmy z żoną. Dwa pady, więc nie wiem.
Pozostałe:

Rayman Raving Rabbits
Rayman Alive and Kicking
Rayman 3 ( tylko na jednego)
 

medzik1992

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Zakupiłem Xboxa Series X i jest to moja pierwsza konsola ze stajni Microsoft. Jakie tytuły polecacie do ogrania w ramach wstecznej kompatybilności i jakie tytuły to absolutny must have by znalazły się na półce gracza ? Dzięki !
 

maniekmaniu

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Zakupiłem Xboxa Series X i jest to moja pierwsza konsola ze stajni Microsoft. Jakie tytuły polecacie do ogrania w ramach wstecznej kompatybilności i jakie tytuły to absolutny must have by znalazły się na półce gracza ? Dzięki !
Ogólnie nie ten dział ale... Zależy jaki gatunek gier lubisz. Strzelanki, RPG, sportowe.
Ja ogólnie polecam:
Gears of war 4, Gears 5
Dark Souls 3
Dying Light
Sekiro Shadows die Twice
Shadow of Mordor, Shadow of War
Assasins Creed Origin, Odysseys, Valhalia
HellBlade
Resident Evil 7
Doom 2016
Jest tego dużo....
 

Do góry Bottom