Poszukuję ludzi do grania XBL

sayinn

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
witam szukam znajomych do gry w fifa15 moj nick xbl : Borsuczkigru
 

shiva

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Szukam ludzi do grania w Burnout: Revenge, PGR.
XBL: daniel4321
 

Overkill

Użytkownik
Użytkownik
Szukam ludzi do gow 3 i crysis 3 (osiągnięcia z podstawki) żeby ktoś mi pomógł zrobić achievy z multi.
GT: murinus pl
 

szangg

Użytkownik
Użytkownik
Szukam osób do osiągnięć online w Batman Arkham Origins zanim zamkną serwery 4 grudnia.
Zostały mi 2 achiki i szkoda byłoby ich nie zrobić:/
 

ps3user

Użytkownik
Użytkownik
Chętnie pogram w jakieś gierki multi (gearsy , cod, do dogadania jeszcze jakie) :)
GT - xZdunek
 

Neithell

Użytkownik
Użytkownik
Pogram w BF3, CoD MW 3, CoD Ghost, Borderlands 2, GoW 1, Fifa Street

GT: Dudere
 

arturo213

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak ktoś chętny do gry w gta 5 i fifa
 

Artur 85 tczew

Świeżak
Świeżak
SOUL CALIBUR IV - Poszukuje osoby która pomorze w zdobyciu osiągnięcia HERO KING (wbić 20 level w grze rankingowej w Soul Calibur IV)

GT: Artur 85 tczew
 

ninijas

Świeżak
Świeżak
Gra ktoś w FIFA 18 na xbox360?
 

rj1402

Świeżak
Świeżak
Czy jest sens kupować BATTLEFIELD 4 lub Hardline ma Xbox'a 360 ? Gra tam ktoś wgl przez neta ? Uzbiera się ludzi na walke . ?
 

RA1D3N

Świeżak
Świeżak
Ktoś chętny do Call of Duty Black Ops, Black Ops 2, Modern Warfare2, Modern Warfare 3
Coop Gears of War 1,2,3
GT: JestemAdii
HS: Jest
 

Sebastjan

Świeżak
Świeżak
Adi ja mogę z Tobą przejść GoW 3 w coopie, zaraz Ci wysle zaproszenie na lajwie.

A ja wlasnie szukam ludzi do pogrania też multi, głównie w Gyrosy 3. Mam headset, chetnie pogram i pogadam.
GT SebastjanBonk
 

Kakademona

Świeżak
Świeżak
Cześć wszystkim. Szukam kogoś kto chciałby ze mną pograć w Battlefielda 4 lub Call of Duty: Modern Warfare 2 na Xboxie 360. Mój gamertag Mealtyx. Jeżeli ktos ma PS3 to na PSN znajdzie mnie pod taką samą nazwą. Na Xboxie gram od niedawna, więc nie mam dużo rzeczy odblokowanych w Battlefieldzie
 

Do góry Bottom